2014-06-25

Dell Software otrzymał nagrodę 2014 Confirmit ACE (Achievement in Customer Excellence) za wyjątkowe wsparcie, jakie zapewnia swoim klientom na całym świecie. Wyróżniono długoterminowe zaangażowanie firmy, a także jej partnerów biznesowych w relacjach z klientami oraz wysoki poziom obsługi klienta.

ACE Awards

 

Od 2005 r. konkurs ACE Award organizowany jest przez Confirmit – wiodącego dostawcę oprogramowania do badania rynku, oferowanego w modelu SaaS. Nagrody Confirmit ACE przyznawane są każdego roku firmom, które osiągają najlepsze wyniki w badaniach zadowolenia klienta oraz wyróżniają się wyjątkowymi osiągnięciami w obszarze zarządzania satysfakcją klientów, pracowników i partnerów. Ponadto laureaci konkursu wprowadzają zmiany prowadzące do polepszenia relacji, wsparcia i obsługi, uwzględniając przy tym uwagi i opinie klientów.

W okresie od 1.10.2012 r. do 31.12.2013 r. firma Confirmit przeprowadziła badania zadowolenia klienta. Do ich realizacji wykorzystano m.in. rozwiązania informatyczne do zbierania i analizy opinii oraz ocen – Voice of the Customer (VoC). Na podstawie pozytywnych opinii klientów dotyczących jakości obsługi oraz wsparcia, nagrodę 2014 Confirmit ACE przyznano firmie Dell Software.

Wspólnie z firmami partnerskimi na całym świecie, Dell Software dostarcza oprogramowanie narzędziowe, które jest odpowiedzią na potrzeby biznesowe i IT współczesnych organizacji. Rozwiązania te pomagają klientom zwiększyć wydajność i efektywność aplikacji, baz danych i infrastruktury IT. Wpływają także na uproszczenie zarządzania, pozwalają zredukować koszty IT oraz osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Ireneusz Medyński, dyrektor generalny, Quest Dystrybucja Sp. z o.o.:
„Cieszymy się z nagrody przyznanej Dell Software przez klientów. Jako partner firmy Dell Software w pewnym stopniu również czujemy się wyróżnieni, zwłaszcza że pomaganie w rozwiązywaniu kluczowych problemów naszych klientów zawsze było dla nas najważniejsze. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nie tylko w zakresie dostarczania zaawansowanych rozwiązań informatycznych, ale także zapewniając im stałe wsparcie na najwyższym poziomie.”

Confirmit (www.confirmit.com) jest jednym z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania do badań rynku w modelu SaaS. Wspiera firmy z listy Global 5000 i agencje badawcze na całym świecie, dostarczając szeroką gamę produktów informatycznych do zbierania, przetwarzania i analizowania danych oraz do raportowania. W ofercie firmy znajdują się aplikacje Voice of the Customer, Employee Feedback i Market Research. Confirmit posiada biura w Oslo (główna siedziba), Londynie, Nowym Jorku, San Francisco, Vancouver, Chengdu, Kolonii, Grimstad, Moskwie i Yaroslavl. Klientami Confirmit są m.in.: Aurora, British Airways, Cross-Tab, DowChemical, FarmersInsurance, GfK, GlaxoSmithKline, GMO Research, JTN Research, KeepFactor, MoreheadAssociates, Nielsen, ResearchNow, Swapit, Swisscom, Symantec, The Wellcome Trust.

Więcej informacji o Confirmit ACE Award:
www.confirmit.com/ace-awards