Apiomat – Test

 

W dzisiejszych niełatwych ekonomicznie czasach szczególnego znaczenia nabiera inwestowanie w rozwiązania, które zapewnią oszczędności, co często wiąże się z migracją do łatwiejszych w zarządzaniu, mniej kosztownych systemów i platform. W przypadku systemów baz Oracle może to być nowsza wersja bazy danych, dla której koszt wsparcia technicznego jest niższy, bądź też zmiana platformy sprzętowej.

Rozwiązaniem, które zapewnia niezbędną w takich wypadkach wysoko wydajną replikację i integrację danych Oracle jest rozwiązanie Shareplex. Sprawdza się ono nie tylko w przypadku migracji pomiędzy systemami, czy platformami, ale także w projektach konsolidacji lub rozproszenia danych, tworzenia centrum zapasowego, czy instancji raportujących. Wszędzie tam, gdzie niezbędny jest niemal stały dostęp do systemów produkcyjnych, a replikowane bazy są duże.

SharePlex replikuje produkcyjną bazę danych w czasie rzeczywistym, nie obciążając przy tym systemu transakcyjnego. Zapewniony jest stały dostęp do systemów bazodanowych, a ciągłość ich pracy wspomaga spełnienie założonych celów biznesowych.