2014-06-25

Rozwiązanie Dell K1000 Systems Management Appliance otrzymało nagrodę AOE (Awards of Excellence) przyznaną przez magazyn „Tech & Learning” w kategorii „Best Upgraded Product”.

KACE

Nagrody w prestiżowym konkursie AOE „Tech & Learning” przyznawane są od ponad 30-tu lat. Otrzymują je wyjątkowe produkty i nowe technologie, które pomagają w branży edukacyjnej: szkolnictwie, szkoleniach oraz zarządzaniu. Organizatorem konkursu jest magazyn „Tech & Learning”(www.TechLearning.com) poświęcony nowym technologiom wykorzystywanym w branży edukacyjnej. Laureatami nagrody może zostać oprogramowanie, sprzęt komputerowy, urządzenia audio-wideo, produkty webowe (np. innowacyjne aplikacje), a także technologie i rozwiązania, które przyczyniają się do ulepszenia narzędzi wykorzystywanych w nauczaniu.

Produkty zgłoszone do konkursu zostały poddane testom oraz ocenione w kilku etapach według następujących kryteriów: jakość i skuteczność, łatwość użycia, kreatywne wykorzystanie technologii i przydatności do użytku w środowisku edukacyjnym. Nagrody otrzymały najwyżej ocenione produkty w dwóch kategoriach: „New Products” i „Best Upgraded Products”.

Wyróżniony nagrodą AOE – Dell K1000 Management Appliance to system do zarządzania laptopami, desktopami, serwerami i tabletami. Pomaga zwiększyć bezpieczeństwo organizacji, spełnia wymogi compliance oraz redukuje przerwy w pracy użytkowników. Wszystkie funkcje są obsługiwane za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika, który umożliwia wykonywanie zaawansowanych zadań administracyjnych – bez względu na umiejętności.

„Tech & Learning” (www.techlearning.com/) to znany magazyn dla branży edukacyjnej. Wydawany jest przez NewBay Media LLC od ponad 30 lat. Publikacje na łamach magazynu, tematyczne serwisy internetowe czy wydarzenia organizowane pod patronatem „Tech & Learning” dostarczają nauczycielom i osobom profesjonalnie związanym z edukacją informacji na temat trendów, produktów i nowych technologii dla tej branży.
Dell KACE z serii K (K1000, K2000, K3000) to wszechstronne i łatwe w użyciu urządzenia do kompleksowego zarządzania systemami na różnych platformach – od pierwszej instalacji nowych programów czy wdrożenia systemów operacyjnych, poprzez inwentaryzację sprzętu lub oprogramowania oraz bieżącą administrację, aż do wycofania systemu z użycia. Przeznaczone są dla działów IT, które chcą wyeliminować koszty i komplikacje związane z zarządzaniem programowym. Urządzenia te są elastyczne, łatwe do wdrożenia i proste w obsłudze oraz oferują niski całkowity koszt posiadania. Rozwiązania KACE są dostępne zarówno, jako urządzenia fizyczne jak i wirtualne.

Urządzenia Dell KACE z serii K są wykorzystywane w sektorach takich, jak: edukacja, lokalne i centralne jednostki samorządowe, służba zdrowia, usługi finansowe, produkcja, prawo i w wielu innych.

Od maja br. dostępna jest najnowsza wersja Dell K1000 Systems Management Appliance v6.0
Dodatkowe informacje o Dell KACE: www.dell.com/kace