2015-08-14

Rozwiązania Dell Software otrzymały 12 wyróżnień w konkursie 2015 DBTA Readers’ Choice Awards 2015, w którym nagrodzono najlepsze produkty i usługi do zarządzania danymi oraz pozyskiwania, integracji i analizy danych.

Konkurs organizowany jest co roku przez Database Trends and Applications (DBTA)– magazyn poświęcony analizie i zarządzaniu danymi. W 2015 r. czytelnicy magazynu oraz sami użytkownicy ocenili ponad 300 rozwiązań nominowanych w 29 kategoriach.

Zwycięzcą w kategorii Best Database Administration Solution (Najlepsze rozwiązanie do administrowania bazami danych) został Toad, narzędzie firmy Dell Software, które zwyciężyło również w kategorii Best Database Development Solution (Najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu).Toad to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do optymalizacji i zarządzania bazą danych. Pozwala przyspieszyć i uprościć tworzenie i rozwój aplikacji bazodanowych oraz automatyzuje wykonywanie codziennych czynności administracyjnych.

W kategorii Best Streaming Data Solution (Najlepsze rozwiązanie do strumieniowego przetwarzania danych) pierwsze miejsce otrzymał SharePlex – rozwiązanie Dell Software do replikacji i integracji baz danych w czasie rzeczywistym.

 

nagrody

 

Lista produktów Dell Software wyróżnionych w konkursie:

 

Zwycięzca:

Toad DBA Suite – Best Database Administration Solution

Toad Development Suite – Best Database Development Solution

SharePlex – Best Streaming Data Solution

 

Finalista:

SharePlex – Best Change Data Capture Solution

Spotlight on SQL Server Enterprise – Best Database Performance Solution

LiteSpeed for SQL Server – Best Database Backup Solution

Toad Data Modeler – Best Data Modeling Solution

Toad Business Intelligence Suite – Best Business Intelligence Solution

Statistica – Best Data Mining Solution

Boomi – Best Cloud Integration Solution

Toad Data Point – Best Query and Reporting Solution

Compellent – Best Data Storage Solution

 

W Polsce rozwiązania Dell Software dostępne są w ofercie Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Value Added Dystrybutora i Support Providing Partnera firmy Dell Software.