foglight_oracle

 

Złożoność środowiska bazodanowego powoduje tysiące potencjalnych źródeł problemów wydajnościowych, stąd też automatyczne monitorowanie i analiza zebranych danych jest bardzo ważnym procesem.

Produkty z grupy Foglight for Databases pozwalają łatwo i proaktywnie monitorować, analizować, diagnozować i poprawiać wydajność bazy danych.

Dzięki prostemu mechanizmowi zbierania metryk i danych dotyczących obciążenia uzyskujemy wgląd nie tylko w parametry wydajnościowe w czasie rzeczywistym, ale również do danych niezbędnych do historycznej diagnostyki wydajności.

Zaimplementowane porady i plany działania pomagają uzyskać najwyższą wydajność i ciągłość pracy systemów, ułatwiając jednocześnie pracę administratorów.

Dodatkowe moduł w postaci Performance Analysis/Investigator udostępnia wysoko skalowalny mechanizm analizy obciążenia pod kątem wydawanych zapytań.

Połączenie funkcjonalności Foglight w dziedzinie monitoringu systemów z zaawansowaną technologią Performance Analysis/Investigator składa się na unikalne i bardzo konkurencyjne na rynku rozwiązanie.