2010-04-5

Firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – przedstawiciel Quest Software w Polsce – otrzymała tytuł Gazeli Biznesu. Nagrody przyznawane są przez redakcję „Pulsu Biznesu” najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym i średnim firmom w Polsce.Podczas regionalnej gali Gazel Biznesu, która odbyła się 2 marca br. we Wrocławiu, wręczono wyróżnienia nagrodzonym firmom z województwa dolnośląskiego. W gronie laureatów znalazła się firma Quest Dystrybucja.

 

Ranking Gazele Biznesu organizowany jest corocznie przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. W tym roku odbyła się jego X edycja, którą patronatem honorowym objęło Ministerstwo Gospodarki. Tytuł Gazeli Biznesu otrzymują firmy, które dzięki dynamicznemu rozwojowi i osiąganym wynikom finansowym doskonale radzą sobie z konkurencją. To, co je cechuje to także uczciwość, wiarygodność wobec kontrahentów i pracowników oraz transparentna polityka finansowa. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

 

Regionalne gale wręczenia nagród, odbywają się od stycznia do marca br. w największych miastach w Polsce. We wrocławskiej gali, oprócz nagrodzonych firm, wzięli udział przedstawiciele m.in. Giełdy Papierów Wartościowych i banków, którzy uczestniczyli w panelu dyskusyjnym na temat aktualnej sytuacji małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Galę zakończył uroczysty bankiet.

 

Gazele biznesu Quest 1