Jesteśmy dystrybutorem i integratorem rozwiązań do zarządzania systemami IT w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze. Naszym celem jest dostarczanie narzędzi informatycznych, które pomagają rozwiązywać problemy współczesnych organizacji, tak aby mogły odnaleźć się w cyfrowej rzeczywistości. Jako partner i value-added dystrybutor rozwiązań wiodących producentów oprogramowania takich jak: ApiOmat, CA/Broadcom, Cymulate, Secret Double Octopus, InfoBay, Sasa Software, SMA oraz Platinum Plus partner firm One Identity i Quest Software,  oferujemy rozwiązania w zakresie zarządzania bazami danych i infrastrukturą Microsoft, monitorowania systemów, bezpieczeństwa informatycznego, zarządzania tożsamością i dostępem, automatyzacji procesów w zakresie operacji IT oraz zabezpieczania komunikacji.

Rozpoczęliśmy działalność w 2004 r. jako wyłączny przedstawiciel i dystrybutor produktów firmy Quest Software. Zaufało nam już ponad tysiąc firm reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, takie jak finansowy, telekomunikacyjny, energetyczny, przemysłowy, a także instytucje rządowe i edukacyjne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu IT oraz naszemu zespołowi specjalistów oferujemy pełne wsparcie w najważniejszych obszarach technicznych i biznesowych. Pomagamy klientom w przekształcaniu i prowadzeniu działalności oraz w realizacji ich celów przy wykorzystaniu funkcjonalności oferowanego przez nas oprogramowania narzędziowego. Nasza oferta produktowa jest stale poszerzana o innowacyjne rozwiązania informatyczne, które znajdują uznanie ekspertów branży IT, jak i samych użytkowników, a także zdobywają nagrody w raportach i konkursach. Byliśmy wielokrotnie nagradzani w prestiżowych rankingach, m.in. otrzymaliśmy tytuł „Gazela Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce oraz wyróżnienie w rankingu „Diamenty Forbes’a”​. Ponadto w efekcie naszych działań na rzecz bezpieczeństwa organizacji zostaliśmy członkiem Forum Technologii Bankowych oraz członkiem wspierającym ISSA Polska.