2015-04-2

Dnia 25 marca br. w Warszawie odbyło się spotkanie firm partnerskich Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – „Quest Partner Day”. Wydarzenie poświęcone było możliwościom i obszarom współpracy dotyczącej sprzedaży oprogramowania Dell Software oraz strategii rozwoju kanału partnerskiego.

W konferencji „Quest Partner Day” wzięli udział przedstawiciele firm partnerskich, które już od lat współpracują z Quest Dystrybucja, jak również te, które dopiero planują sprzedaż oprogramowania Dell Software. Spotkanie było okazją do podsumowania ponad 10-letniej działalności Quest Dystrybucja Sp. zo.o. na polskim rynku oraz współpracy z firmami partnerskimi.

Podczas konferencji omówiono plany i kierunki rozwoju kanału partnerskiego oraz korzyści, nie tylko finansowe, wynikające ze współpracy firm partnerskich z Quest Dystrybucja Sp. z o.o. Zaprezentowane zostały podstawowe grupy produktów Dell Software i usługi dostępne w ofercie Quest Dystrybucja. Przedstawiono również przykłady projektów sprzedaży i implementacji rozwiązań Dell Software, które zostały zrealizowane wspólnie z firmami partnerskimi. Aktualnie ok. 80 proc. wdrożeń oprogramowania Dell Software jest realizowane przez firmy partnerskie, którym Quest Dystrybucja zapewnia pełne wsparcie sprzedażowe i techniczne: pomoc w testowaniu rozwiązania u klienta, przeprowadzeniu instalacji i konfiguracji, a także realizację usług serwisowych.

Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji oraz rozmów z ekspertami Quest Dystrybucja na tematy dotyczące szczegółów oferty produktowej i współpracy partnerskiej. „Quest Partner Day” odbył się w tym roku po raz pierwszy i wzbudził duże zainteresowanie firm partnerskich, dlatego Quest Dystrybucja Sp. z o.o. planuje cykliczne organizowanie takich spotkań.

 

Zdjęcie z Konferencji