2016-08-5

Konferencja Quest Day 2016  

„Mniej czasu na administrację – więcej na innowacje”

5 października 2016 r., Hotel Marriott w Warszawie

 

Quest Dystrybucja Sp. z o.o., Dystrybutor i wyłączny Partner Wsparcia Technicznego Dell Software w Polsce, zaprasza na coroczne spotkanie partnerów, klientów oraz osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami Dell Software. Konferencja „Quest Day 2016” odbędzie się 5 października br. w Hotelu Marriott w Warszawie. Partnerem konferencji są Dell Software i Dell Security.

 

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest hasło „Mniej czasu na administrację – więcej na innowacje”. Czas to najcenniejszy kapitał. Obecnie IT poświęca jednak zbyt wiele czasu na zarządzanie systemami zamiast przygotować się do zmian wymaganych przez biznes. O tym jak to zrobić powiedzą podczas konferencji eksperci Quest Dystrybucja oraz zaproszeni goście specjalni z Dell Software. W czasie spotkania przedstawią oni aktualne trendy oraz nowe podejście do zarządzania infrastrukturą IT w centrach przetwarzania danych, bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz zarządzania zgodnością. Zaprezentowane zostaną również nowości technologiczne, plany rozwoju firmy oraz przykładowe wdrożenia oprogramowania i ciekawe projekty zrealizowane wspólnie z partnerami Quest Dystrybucja.

 

Konferencja Quest Day dedykowana jest zarówno użytkownikom i sympatykom oprogramowania Dell Software, jak i partnerom oraz resellerom firmy Quest Dystrybucja. Cześć spotkania zostanie poświęcona możliwościom i obszarom współpracy partnerskiej dotyczącej oprogramowania Dell Software. Spotkanie Quest Day będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami oraz do bezpośrednich spotkań z ekspertami Quest Dystrybucja i Dell Software.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie dedykowanej konferencji www.qdp.com.pl/questday