2017-05-11

Konferencja Quest Day 2017 „4 krótkie lekcje z bezpieczeństwa IT”

7 czerwca 2017 r., Hotel Marriott w Warszawie

 

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Dystrybutor oraz Partner Wsparcia Technicznego firmy Quest w Polsce zaprasza na coroczne spotkanie partnerów, klientów i osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa IT oraz najnowszymi rozwiązaniami Quest. Konferencja Quest Day 2017 odbędzie się 7 czerwca br. w Warszawie. Partnerami wydarzeniafirmy Quest i One Identity.

 

Czy nadszedł już moment na przedefiniowanie podejścia do bezpieczeństwa IT?

Czy system IT może sam się ochronić? Jak „pogodzić” biznes z bezpieczeństwem IT, aby sprostać wyzwaniom transformacji cyfrowej i nowym cyberzagrożeniem?

Czy w nowoczesnych systemach zabezpieczających można całkowicie wykluczyć czynnik ludzki?

To tylko niektóre z tematów tegorocznej edycji konferencji Quest Day 2017, której hasło przewodnie to „4 krótkie lekcje z bezpieczeństwa IT”. Bezpieczeństwo IT to dziedzina, która wymaga ciągłego doskonalenia i nadążania za najnowszymi technologiami. Quest Day jest wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu doświadczonych ekspertów IT, którzy swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa i efektywnego zarządzania środowiskiem IT podzielą się z uczestnikami konferencji.

Podczas Quest Day przedstawiciele firm Quest Dystrybucja, Quest oraz One Identity przedstawią aktualne trendy na rynku bezpieczeństwa IT oraz najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne Quest. Opowiedzą w jaki sposób budować automatyczne systemy zabezpieczające środowisko AD i pocztę elektroniczną, jak zabezpieczać procesy i zasoby oraz dane o znaczeniu krytycznym, a także jak sprawnie wykrywać incydenty bezpieczeństwa. Zaprezentowane zostaną także ciekawe przykłady case study projektów i wdrożeń (zrealizowanych również we współpracy z kanałem partnerskim) w największych polskich firmach i instytucjach.

Quest Day już od ponad 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród dyrektorów i osób zarządzających IT w dużych polskich firmach i instytucjach. Konferencja jest okazją do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami konferencji i użytkownikami produktów Quest. To także możliwość bezpośrednich spotkań z najlepszymi specjalistami bezpieczeństwa IT oraz skorzystania z ich wiedzy i doświadczeń.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Konferencja Quest Day 2017

– 7 czerwca 2017 r.

Hotel Marriott w Warszawie (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa)

Więcej informacji o konferencji Quest Day 2017 oraz rejestracja:

http://www.qdp.com.pl/questday/