2019-05-20

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. zaprasza na kolejną edycję konferencji Quest Day 2019, która odbędzie się 29 maja br. w Warszawie. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „Jak połączyć wodę z ogniem? O czym nie wolno zapomnieć w dobie transformacji cyfrowej.”

 

Quest Day to coroczna konferencja organizowana już od ponad 10 lat przez Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – przedstawiciela firm Quest Software, One Identity, CA Technologies/Broadcom, Sasa Software, InfoBay, Secret Double Octopus oraz ApiOmat. Spotkanie skierowane jest zarówno do klientów i partnerów Quest Dystrybucja, jak i wszystkich osób poszukujących nowych, funkcjonalnych i skutecznych rozwiązań informatycznych lub informacji o najnowszych trendach i technologiach w zarządzaniu IT. To konferencja dla przedstawicieli instytucji, administracji i biznesu, którzy nie są obojętni wobec szans i zagrożeń jakie niesie cyfrowa transformacja i pragną poznać innowacyjne technologie zmieniające rzeczywistość IT.

 

Zakres tematyczny Quest Day 2019 obejmuje zagadnienia związane z najbardziej aktualnymi wyzwaniami i trendami związanymi z cyfrową transformacją. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowe technologie i rozwiązania informatyczne firm Quest Software, One Identity, CA Technologies/Broadcom, Sasa Software, InfoBay, Secret Double Octopus oraz ApiOmat z dziedzin:

– upraszczania i zautomatyzowania zarządzania środowiskami IT

– automatyzacji powtarzających się procesów

– zabezpieczenia kanałów komunikacji poprzez rekonstrukcje plików i wiadomości

– bezpiecznej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy

– szybkiego tworzenia prototypów i aplikacji oraz kontroli nad ich wykorzystaniem.

 

Prelegentami konferencji będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT oraz zaproszeni goście specjalni, którzy skupią się na praktycznych aspektach stosowania omawianych technologii. Przedstawią oni rozwiązania Quest Software i One Identity, które poprawiają obsługę klientów, usprawniają biznes i gwarantują bezpieczeństwo, a także zapewniają ciągłość działania systemów, umożliwiają kontrolę użytkowników końcowych oraz automatyzują proces nadawania i odbierania uprawnień. Po raz pierwszy na Quest Day zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania Secret Double Octopus, które oferują bezpieczne logowanie bez haseł oraz innowacyjne produkty bezpieczeństwa cybernetycznego firmy Sasa Software wykorzystujące technologię Content Disarm and Reconstruction (CDR). W trakcie konferencji przedstawione zostanie nowoczesne rozwiązanie InfoBay, które pozwala zabezpieczyć proces przesyłania wrażliwych informacji w różnych kanałach komunikacji. Zaprezentowane będą również możliwości przyspieszenia tworzenia aplikacji za pomocą platformy ApiOmat, a także automatyzacji procesów i operacji IT dzięki zastosowaniu rozwiązań CA Technologies/Broadcom. Omówione zostaną również case study najciekawszych projektów i wdrożeń zrealizowanych w największych przedsiębiorstwach i instytucjach oraz realne korzyści, jakie przyniosły.

 

Quest Day 2019 to niepowtarzalna możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi z dziedzin zarządzania IT, bezpieczeństwa i automatyzacji procesów, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje cyfrowa transformacja. Konferencja jest też okazją do spotkania z najlepszymi specjalistami zarządzania IT oraz do wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami produktów oferowanych przez Quest Dystrybucja Sp. z o.o.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Konferencja Quest Day 2019

Kiedy: 29 maja 2019 r.

Gdzie: Novotel Warszawa Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa)

 

Więcej informacji o konferencji Quest Day 2019 oraz rejestracja:

http://www.qdp.com.pl/questday/