2014-03-24

W dniach 27-28 marca br. w Warszawie odbędzie się Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT – Semafor 2014. Tematyka tegorocznej, już siódmej edycji
konferencji, skupiać się będzie na zagadnieniach audytu IT i bezpieczeństwa informacji dotyczących czterech aktualnych trendów: przetwarzanie w modelu Cloud Computing, urządzenia mobilne, sieci społecznościowe oraz Big Data.

Podczas konferencji wybitni polscy i zagraniczni eksperci przedstawią najważniejsze wyzwania, trendy i własne doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa i audytu IT. Firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. (dystrybutor firmy Dell Software w Polsce) zaprezentuje nowe technologie i rozwiązania Dell Software przeznaczone m.in. do zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników, monitorowania bezpieczeństwa IT oraz zabezpieczenia przed skutkami niepożądanych incydentów oraz raportowania na potrzeby audytu.

Jednym z gości specjalnych i prelegentów konferencji będzie Ramsés Gallego z firmy Dell Software, pełniący także funkcję wiceprzewodniczącego stowarzyszenia ISACA (Information Systems Audit and Control Association). To znany i ceniony propagator zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem informatycznym, który od ponad 15 lat zajmuje się obszarem bezpieczeństwa informatycznego. Zasiada również w Komisjach Certyfikacji CISM ISACA i CGEIT.

Konferencja Semafor jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z
bezpieczeństwem IT w Polsce. W 2013 r. uczestniczyło w niej ponad 200 osób – przedstawicieli kadry zarządzającej, specjalistów, konsultantów i audytorów. Semafor 2014 pozwoli uczestnikom konferencji poznać nowe trendy i osiągnięcia związane z bezpieczeństwem informacji i audytem IT. Będzie to także świetna okazja do dyskusji, bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń z wybitymi ekspertami.

Semafor 2014 – Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT, 27-28 marca 2014 r., Courtyard by Marriott Warsaw Airport Więcej informacji o konferencji:
http://www.computerworld.pl/konferencja/Semafor2014