02.06.2016, godzina 11:00-13:00

 

  Imię

  Nazwisko

  Adres email służbowy

  Stanowisko

  Firma

  Telefon służbowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QUEST Dystrybucja sp. z o.o., moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych w przyszłości, tj. po zakończeniu świadczenia usługi.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli pozostać z Panią/Panem w kontakcie po zakończeniu usługi i np. informować o aktualnych wydarzeniach, takich jak szkolenia czy konferencje.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QUEST Dystrybucja sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli przesyłać Pani/Panu na podany adres mailowy ofertę handlową kierowaną do reprezentowanej przez Panią/Pana firmy

  Uwaga - wszystkie zgody muszą zostać zaznaczone w celu pobrania nagrania

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w niniejszym formularzu do celów związanych z obsługą spotkania na które się rejestruję, jak również do okresowego przekazywania mi drogą elektroniczną informacji i ofert od firmy Quest Dystrybucja Sp. z o.o. Zgodnie z przepisami mam możliwość sprawdzania, poprawiania, zgłoszenia prośby o zaprzestanie dalszego przetwarzania, jak również usunięcia danych przez firmę Quest Dystrybucja Sp. z o.o.