2014-03-15

ZOSTAŃ PARTNEREM QDP Sp. z o.o. (wcześniej Quest-Dystrybucja Sp. z o.o.)

Firma QDP Sp. z o.o. jest partnerem i value-added dystrybutorem rozwiązań wiodących procentów oprogramowania takich jak: ApiOmat, CA/Broadcom, Cymulate, Double Octopus, InfoBay, Sasa Software, SMA oraz Platinum Plus partnerem firm One Identity i Quest Software na terenie Polski. Współpracujemy z producentami w zakresie rozwoju kanału sprzedaży i lokalnych kompetencji dotyczących oferowanych produktów na terenie Polski.

Jeżeli jesteście Państwo integratorem IT lub oferujecie klientom złożone rozwiązania w obszarach cyberbezpieczeństwa czy DevOps, to z pewnością stoicie w obliczu rosnących wymagań klientów, którzy oczekują specjalistycznych rozwiązań, pozwalających automatyzować procesy i zarządzać ogromną ilością informacji oraz poprawić efektywność zarządzanej infrastruktury, zwiększać bezpieczeństwo danych czy też utrzymać wysoką dostępność infrastruktury.

QDP Sp. z o.o. oferuje rozwiązania i kompetencje, które pozwalają partnerom lepiej spełnić oczekiwania klientów, a także przedstawić lepszą ofertę opartą na najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązaniach pracujących „on-premise” lub w chmurze.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dołączeniem do grona najlepszych partnerów, oferujących najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania prosimy o wysłanie maila na adres: m.bezpalko@qdp.com.pl

                                                                                                                                                                                                                                           

ZOSTAŃ PARTNEREM QDP Sp. z o.o. (wcześniej Quest-Dystrybucja Sp. z o.o.) – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI