2015-04-27

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Value Added Partner i Support Providing Partner firmy Dell Software w Polsce – zaprasza na pierwszą edycję konferencji Dell Software User Group, która odbędzie się 17 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Konferencja Dell Software w Warszawie jest jedną z trzech konferencji cyklu Dell Software User Group Conference. Pozostałe dwa spotkania odbędą się w Stambule (28 maja) i Dubaju (3 czerwca). Podczas Konferencji eksperci firm Dell Software i Quest Dystrybucja przedstawią strategie i plany rozwoju oraz najnowsze produkty Dell Software. Zaprezentują także najciekawsze przykłady wdrożeń w następujących obszarach: Bezpieczeństwo (Security), Zarządzanie Systemami (Systems Management) i Zarządzanie Informacją (Information Management). W Konferencji wezmą udział również specjalnie zaproszeni goście i prelegenci.

Dla użytkowników rozwiązań Dell Software udział w Konferencji będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami, uzyskania porad eksperckich od najlepszych specjalistów, a także poszerzenia wiedzy na temat produktów Dell Software, nowych technologii i procesów biznesowych. Konferencję zakończy uroczysta kolacja i gala.

 

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja:http://dellsoftwareugc.com

Rezerwacja miejsc wg kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dell Software User Group Conference

17 czerwca 2015 r.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

ul. Grzybowska 63

00-844 Warszawa