2017-09-5

Quest Dystrybucja razem z firmą Automic Software zapraszają na pierwszą w Polsce konferencję Automic Live, która odbędzie się 21 września br. w Warszawie. 

 

Konferencja Automic Live poświęcona zostanie automatyzacji procesów biznesowych, najnowszym technologiom i światowym trendom w tym obszarze. Będzie to wyjątkowe spotkanie ekspertów, praktyków i specjalistów automatyzacji IT we współczesnych środowiskach informatycznych i biznesowych, a także klientów i użytkowników rozwiązań informatycznych Quest i Automic.
Wydarzenie w Warszawie należy do cyklu globalnych spotkań Automic Live poświęconych automatyzacji biznesu, które w 2017 r. odbywają się w wybranych miastach na całym świecie m.in. w Londynie, Paryżu, Oslo, Budapeszcie czy Hongkongu.

 

 

Podczas konferencji w Warszawie eksperci firmy Automic Software przedstawią najlepsze praktyki w obszarze automatyzacji IT, aktualne światowe trendy oraz najnowsze technologie wykorzystywane w automatyzacji procesów biznesowych, aplikacji i infrastruktury IT. Jednym z tematów konferencji będzie implementacja automatyzacji w odniesieniu do idei współczesnych Software Factory. Ponadto zaproszeni goście specjalni i użytkownicy oprogramowania Automic przedstawią przykłady wykorzystania automatyzacji w kompleksowych środowiskach krytycznych aplikacji, w tym systemów SAP.

Funkcjonowanie współczesnego przedsiębiorstwa zależy od współdziałania zachodzących w nim procesów. Dlatego automatyzacja procesów biznesowych jest kluczowym czynnikiem pozwalającym zapewnić najwyższą efektywność i elastyczność biznesu, szybszy rozwój, oszczędność kosztów, a także większą konkurencyjność organizacji na rynku. Konferencja Automic Live będzie znakomitą okazją do poznania aktualnych trendów w automatyzacji procesów biznesowych i omówienia praktycznego zastosowania oprogramowania Automic wspierającego organizacje w realizacji celów biznesowych.

Partnerem konferencji jest Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Autoryzowany Partner Automic Software w Polsce.

 

Agenda konferencji i rejestracja!

 

Konferencja Automic Live

Termin: 21 września 2017 r.

Miejsce: Novotel Warszawa Airport

1 Sierpnia 1

02-134 Warszawa

 

Więcej na temat oferty firmy Automic na  www.automic.com