Temat: Praktyczne aspekty testów Cymulate i Sasa Gateway – jak przygotować POC oprogramowania w środowisku informatycznym firmy.

Termin: 17 marca 2021 (środa),  godz. 10:00 – 13:00

Prowadzący: Krzysztof Karbowiak (Solution Architect Quest-Dystrybucja), Grzegorz Kosela (Solution Architect Quest-Dystrybucja)

 

Warsztat będzie prowadzony on-line i jest bezpłatny.

Przed dokonaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z Informacją w przedmiocie przetwarzania danych osobowych przez Quest-Dystrybucja Sp. z o.o.

  Imię

  Nazwisko

  Adres email służbowy

  Stanowisko

  Firma

  Telefon służbowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quest-Dystrybucja Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych w przyszłości, tj. po zakończeniu świadczenia usługi.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli pozostać z Panią/Panem w kontakcie po zakończeniu usługi i np. informować o aktualnych wydarzeniach, takich jak szkolenia czy konferencje.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quest-Dystrybucja Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli przesyłać Pani/Panu na podany adres mailowy ofertę handlową kierowaną do reprezentowanej przez Panią/Pana firmy

  Uwaga - wszystkie zgody muszą zostać zaznaczone w celu rejestracji na warsztat