Globalny dostawca innowacyjnych rozwiązań IT, działający w wielu segmentach rynku. Firma dziedziczy doświadczenie technologiczne m.in. AT&T/Bell Labs, Lucent i Hewlett-Packard/Agilent. Dzięki połączeniu z liderami CA Technologies i Symantec, firma Broadcom jest liderem rozwiązań w obszarach infrastruktury IT, które przedsiębiorstwa potrzebują do sprawnego, efektywnego, niezawodnego i bezpiecznego działania. Rozwiązanie Broadcom Enterprise Software umożliwiają klientom planowanie, rozwijanie, automatyzację, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji na platformach mainframe, rozproszonych, mobilnych i chmurowych. Firma notowana na amerykańskiej giełdzie NASDAQ.(NASDAQ: AVGO).

broadcom.com

 

 

 

 

CybeReady oferuje innowacyjne rozwiązanie wspierające organizacje na całym świecie w procesie zautomatyzowanego szkolenia pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa. Łącząc fachową wiedzę, naukę o danych i automatyzację CybeReady sprawia, że szkolenie w zakresie świadomości bezpieczeństwa jest łatwe i skuteczne. Autonomiczna platforma szkoleniowa CyberReady jest wykorzystywana w ponad 80 krajach do szkolenia milionów pracowników różnych organizacji: od instytucji finansowych i firm ubezpieczeniowych, po największe przedsiębiorstwa i organizacje rządowe.

cybeready.com

 

 

 

 

 

 

Dostawca innowacyjnej platformy przeznaczonej do ciągłego testowania bezpieczeństwa organizacji (ang. Continuous Security Validation). Rozwiązanie Cymulate umożliwia przeprowadzenie oceny realnej gotowości organizacji do skutecznej i proaktywnej ochrony przed współczesnymi cyberzagrożeniami, atakami typu „zero-day” i innymi zaawansowanymi taktykami, technikami i procedurami ataków (TTP).

cymulate.com

 

 

 

 

 

Producent rozwiązań informatycznych, które pomagają organizacjom zautomatyzować i przekształcić cyfrowo procesy biznesowe, produkty i usługi w rozwiązania wykorzystujące urządzenia mobilne, strony internetowe, asystentów głosowych oraz rozwiązania AR / VR. Firma działa od 2012 r. a jej rozwiązania są wykorzystywane przez programistów na całym świecie. ApiOmat należy obecnie do grupy Easy Software.

easy-software.com

 

 

Idera-Inc-Facelift-logo

 

Dostawca kompleksowych rozwiązań bazodanowych i programistycznych. Portfolio produktowe Idera Inc. obejmuje ponad 30 marek i rozwiązań różnych dostawców, podzielonych na trzy główne grupy: Data Tools, Developer Tools i DevOps Tools. Oferowane rozwiązania wykorzystywane są na całym świecie przez miliony użytkowników do projektowania, monitorowania i zarządzania systemami danych oraz do tworzenia i testowania aplikacji. Klientami GrupyIdera są m.in. największe instytucje finansowe, organizacje rządowe, firmy technologiczne oraz sektor produkcji i handlu. Idera Inc. działa od ponad 20 lat, a jej główna siedziba mieści się w Houston (USA).

www.ideracorp.com

 

 

 

 

Dostawca nowoczesnych rozwiązań do zabezpieczenia procesu przesyłania wrażliwych informacji w różnych kanałach komunikacji organizacji oraz do ochrony przed cyberzagrożeniami. Produkty Infobay zapewniają klientom korporacyjnym bezpieczeństwo poczty e-mail i załączników oraz transferu plików, a także integrują się z innymi systemami bezpieczeństwa w organizacji zapobiegającymi utracie danych (DLP), zabezpieczającymi przed złośliwym oprogramowaniem (anti-malware) czy usługą podpisu cyfrowego.

infobaysec.com

 

 

 

 

 

 

 

IPG Group jest od 20 lat pionierem i ekspertem w dziedzinie Identity and Governance Management. Znane firmy ze wszystkich branż w Szwajcarii, Niemczech i Austrii – a także organizacje administracji publicznej – polegają na usługach i wiedzy IPG w zakresie kompleksowej ochrony danych użytkowników i praw dostępu. IPG jest partnerem największych producentów oprogramowania. Od początku 2021 r. IPG Group jest częścią Grupy TIMETOACT.

ipg-group.com/

 

 

 

 

 

Micro Focus to jeden z największych na świecie dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw. Dostarcza zaufane i sprawdzone oprogramowanie o znaczeniu krytycznym, które zapewnia sprawne funkcjonowanie cyfrowego świata.

microfocus.com

 

 

 

 

 

Wiodący dostawca technologii Content Disarm & Reconstruction (CDR) i rozwiązań zapobiegających szkodliwemu oprogramowaniu. Firma dostarcza zaawansowane produkty bezpieczeństwa cybernetycznego – Gate Scanner, które wykorzystując technologię CDR zapobiegają wyrafinowanym, nieznanym i często niewykrywalnym zagrożeniom, w tym APT i ransomware, przy zachowaniu pełnej widoczności, użyteczności i funkcjonalności plików.

sasa-software.com

 

 

 

 

 

 

 

Dostawca i lider rozwiązań do uwierzytelniania bezhasłowego. Firma Secret Double Octopus oferuje technologię bezhasłowego uwierzytelniania wielowarstwowego, zapewniającą ochronę tożsamości i danych w środowiskach chmurowych, mobilnych i IoT. Pozwala ona całkowicie wyeliminować konieczność używania haseł w złożonych infrastrukturach przedsiębiorstw i chroni dostęp do krytycznych informacji przed atakami cyberprzestępców.

doubleoctopus.com

 

 

 

Producent kompleksowych rozwiązań do zapewnienia bezpieczeństwa usług katalogowych Active Directory i Azure AD. Opatentowana technologia firmy Semperis do zabezpieczenia hybrydowych środowisk AD zapewnia ochronę ponad 50 milionów tożsamości użytkowników na całym świecie przed cyberatakami, naruszeniami bezpieczeństwa i błędami operacyjnymi. Rozwiązania Semperis gwarantują integralność i dostępność krytycznych usług katalogowych AD i Azure AD na każdym etapie zagrożenia cyberatakiem. Firma Semperis została założona w 2014 roku, a jej główna siedziba firmy mieści się w Hoboken, USA. Do klientów Semperis należą największe firmy z listy Fortune 500 z sektora finansowego, opieki zdrowotnej, administracji rządowej i innych branż. Według „Financial Times” Semperis jest najszybciej rozwijającą się firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem w USA w 2022 r.

www.semperis.com

 

 

 

 

Yubico zostało założone w Szwecji w 2007 roku z misją uczynienia bezpiecznego logowania łatwym i dostępnym dla każdego. W ścisłej współpracy z wiodącymi firmami internetowymi stworzyli natywną obsługę kluczy bezpieczeństwa dla głównych platform internetowych i przeglądarek, zapewniając bezpieczniejszy internet dla miliardów ludzi.

yubico.com