Globalny producent narzędzi informatycznych, który dostarcza oprogramowanie narzędziowe wspierające zarządzanie środowiskami IT, w tym aplikacjami i bazami danych, wirtualizacją, infrastrukturą Microsoft, a także zaawansowane systemy bezpieczeństwa informatycznego. Firma Quest z siedzibą w Aliso Viejo (Kalifornia, USA) powstała w 1987 r. Obecnie spółka posiada ponad 60 oddziałów w 23 krajach i zatrudnia około 4 tys. pracowników. Produkty Quest pomagają zarządzać i zabezpieczać dane, kontrolować środowiska hybrydowe, śledzić wszystkie urządzenia podłączone do sieci, zapewnić zgodność  z obowiązującymi regulacjami  i zarządzać tożsamością i dostępem w przedsiębiorstwie. Jak dotąd producentowi zaufało ponad 1000 firm w Polsce, a 130 000 na całym świecie (95% z listy Fortune 500, 90% z Global 1000).

 

 

 

Firma powiązana ze spółką Quest, która od czerwca 2017 r. funkcjonuje jako niezależna i oddzielnie zarządzana organizacja. One Identity dostarcza innowacyjne produkty i usługi do zarządzania tożsamością i dostępem, kontami uprzywilejowanymi oraz Identity Governance. Na całym świecie rozwiązania One Identity są wykorzystywane przez ponad 7500 organizacji, zapewniając efektywne zarządzanie ok. 125 milionami kont użytkowników i bezpieczny dostęp do danych, niezależnie od tego, gdzie są przechowywane.

 

 

 

 

 

Globalny lider i dostawca rozwiązań z dziedziny zarządzania IT oraz automatyzacji procesów technologicznych, biznesowych i usług. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze wszystkich środowisk informatycznych – od mainframe’owych i rozproszonych, po wirtualne i chmurowe. Produkty i usługi firmy CA Technologies zapewniają informacje i kontrolę, których przedsiębiorstwa i działy IT potrzebują do sprawnego i efektywnego działania. Większość firm ze światowej listy Fortune 500 zarządza swoimi środowiskami IT za pomocą rozwiązań CA Technologies. W 2017 roku firma CA Technologies dzięki przejęciu firmy Automic Software uzupełniła swoje portfolio o uniwersalną platformę automatyzacji, stając się liderem w dziedzinie automatyzacji zadań i procesów IT Operations, Continous Delivery, DevOps i automatyzacji procesów udostępniania usług.

 

 

 

 

Spółka dostarcza rozwiązania do zabezpieczenia procesu przesyłania wrażliwych informacji w różnych kanałach komunikacji oraz do ochrony organizacji przed cyberzagrożeniami. Oferowana przez InfoBay korporacyjna platforma szyfrująca płynnie integruje się z wykorzystywanymi systemami bezpieczeństwa np. zapobiegającymi utracie danych (DLP), zabezpieczającymi przed złośliwym oprogramowaniem (anti-malware) czy usługą podpisu cyfrowego.

 

 

 

 

Sasa Software to wiodący dostawca technologii Content Disarm & Reconstruction (CDR) i rozwiązań zapobiegających szkodliwemu oprogramowaniu. Wielokrotnie nagradzane i niezależnie przetestowane rozwiązania, zapewniają ochronę przedsiębiorstw na całym świecie, w tym organizacji rządowych, instytucji finansowych i służby zdrowia oraz w infrastrukturach krytycznych. Firma dostarcza zaawansowane produkty bezpieczeństwa cybernetycznego – Gate Scanner, które wykorzystując technologię CDR zapobiegają wyrafinowanym, nieznanym i często niewykrywalnym zagrożeniom, w tym APT i ransomware, przy zachowaniu pełnej widoczności, użyteczności i funkcjonalności plików.

 

 

 

ApiOmat zmienia sposób, w jaki przedsiębiorstwa przekształcają cyfrowo swoje procesy biznesowe, produkty  i usługi w rozwiązania wykorzystujące urządzenia mobilne, strony internetowe, asystentów głosowych oraz rozwiązania AR / VR. Założony w grudniu 2012 r. ApiOmat cieszy się zaufaniem ponad 10 000 programistów i ponad 70 instytucji. Celem ApiOmat jest usprawnianie pełnego cyklu życia usług cyfrowych – od szybkiego prototypowania po nieprzerwane dostarczanie nowych funkcji.

 

 

Firma Secret Double Octopus opracowała jedyną na świecie technologię bezkluczowego uwierzytelniania wielowarstwowego, zapewniającą ochronę tożsamości i danych w środowiskach chmurowych, mobilnych i IoT. W oparciu o algorytmy Secret Sharing, pierwotnie opracowane w celu ochrony kodów startowych broni jądrowej, technologia Secret Double Octopus chroni dostęp do krytycznych informacji przed atakami cyberprzestępców, eliminując tym samym zagrożenia takie, jak ataki brute force, Man-In-The-Middle, manipulacje PKI, kradzież klucza czy luki bezpieczeństwa urzędów certyfikacji.

 

 

Cymulate jest dostawcą innowacyjnej platformy przeznaczonej do symulacji naruszeń i cyberataków (ang. Breach and Attack Simulation – BAS).  W oparciu o bieżące analizy strategii ataków wykorzystywanych przez cyberprzestępców, platforma BAS atakuje z zewnątrz wskazane systemy wewnątrz organizacji, przekazując raporty o wirusach, malware, ransomware, którym udało się pokonać wszystkie zabezpieczenia testowanej firmy. Dzięki rozwiązaniu Cymulate organizacje mogą z wyprzedzeniem i na bieżąco oceniać swoją realną gotowość do skutecznej i proaktywnej ochrony przed współczesnymi cyberzagrożeniami, atakami typu „zero-day” i innymi zaawansowanymi taktykami, technikami i procedurami ataków (TTP).

Cymulate został założony w 2016 r. przez  elitarny zespół byłych oficerów cyberwywiadu oraz doświadczonych badaczy i ekspertów zajmujących się ofensywnymi rozwiązaniami cybernetycznymi wykorzystywanymi m.in. przez wywiad wojskowy. Firma  cieszy się zaufaniem setek firm na całym świecie, w tym firm telekomunikacyjnych, banków i instytucji finansowych. Cymulate był wielokrotnie nagradzany, a w 2018 r. firma została wyróżniona przez Gartnera w raporcie „Cool Vendors in Application and Data Security”.

 

powrót na początek strony