2019-10-16

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. weźmie udział w XVIII-tej edycji konferencji Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE, która odbędzie się w dniach 26-29 listopada br. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Podczas konferencji SIwE’19 eksperci Quest Dystrybucja podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa IT.

W dniu 28 listopada, o godz. 12.20, prezentację pt. „Czy można efektywnie wymieniać informacje nie narażając organizacji i jej partnerów na cyberzagrożenia lub przejęcie wrażliwych danych?  poprowadzi Agnieszka Wierzbicka-Magal wraz z Pawłem Żuchowskim z Quest Dystrybucja.

Wypełnienie zadań biznesowych organizacji wymaga współpracy i wymiany dokumentów z klientami i partnerami biznesowymi. Jest to też obszar zagrożony ukierunkowanymi cyberatakami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia całej organizacji. Przejęcie cennych i wrażliwych informacji stanowi nie tylko ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa firmy, ale może spowodować duże straty finansowe. Dlatego podczas konferencji SIwE’19 specjaliści Quest Dystrybucja przedstawią nowoczesne metody i rozwiązania informatyczne, które proaktywnie i skutecznie zabezpieczają organizacje przed największymi zagrożeniami i nie wpływają na efektywność procesów biznesowych.

Konferencja SIwE w ciągu siedemnastu lat istnienia stała się największym i najważniejszym spotkaniem branży energetycznej w obszarze informatyki. W ubiegłorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 600 uczestników z ponad 150 firm i instytucji: przedstawicieli urzędów administracji państwowej, energetyki, świata nauki oraz sektora IT.

Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację.

 

Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19
26-29 listopada 2019 r., Wisła, Hotel Gołębiewski