2016-09-15

Z okazji jubileuszu obchodzonego w tym roku przez ISSA Polska, zorganizowana zostanie okolicznościowa konferencja dla członków stowarzyszenia. Miejscem spotkania będzie statek Missisipi, który 16 września br. wyruszy z uczestnikami konferencji w Bezpieczny Rejs po Kanale Żerańskim.

 

ISSA Polska (Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych) istnieje już 10 lat. W ramach obchodów jubileuszu stowarzyszenie zaprosiło swoich członków na specjalną konferencję, która odbędzie się na statku. Spotkanie mimo nietypowego miejsca ma charakter merytoryczny. Podczas rejsu odbędzie się kilka sesji poświęconych bezpieczeństwu, które poprowadzą członkowie stowarzyszenia.
Eksperci firmy Quest Dystrybucja, która jest członkiem wspierającym ISSA Polska, poprowadzą wykłady na temat:

  • Data Access Governance – czy wszystko mamy pod kontrolą?”
    Mariusz Przybyła, IAM Solutions Architect, Quest Dystrybucja
    Jednym z aspektów IT Governance jest zarządzanie i certyfikowanie uprawnień pracowników w organizacji. Niejednokrotnie koncentrujemy się na objęciu zarządzaniem kont i uprawnień w systemach, ale czy istnieją obszary, które pomimo wdrożenia rozwiązań do zarządzania tożsamością i dostępem są pomijane? W trakcie prezentacji omówione zostaną te aspekty oraz rozwiązania pozwalające na redukcję ryzyka związanego z nieuprawnionym dostępem do danych.
  • Smart Investigator – koreluj incydenty” 

    Krzysztof Karbowiak, Technical Consultant, Quest Dystrybucja
    Jak w czasach ciągle wzrastających zagrożeń zapanować nad napływającymi z różnych źródeł informacjami o incydentach? Czy możliwa jest korelacja informacji i wykrywanie ataków na bieżąco? I czy jeden SIEM wystarczy? Odpowiedź na te pytania jest prosta – Smart Investigator – nowy produkt w ofercie Quest Dystrybucja z zakresu monitorowania incydentów bezpieczeństwa, który zostanie zaprezentowany uczestnikom konferencji.

 

Po zakończeniu części merytorycznej spotkania i powrocie do portu odbędzie się afterparty z dodatkowymi atrakcjami dla uczestników. Konferencja skierowana jest wyłącznie do członków stowarzyszenia ISSA Polska i stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy i kontaktów.

 

Bezpieczny Rejs ISSA Polska

Data: 16 września 2016 r.

Miejsce: statek Missisipi, ul Płochocińska, Kanał Żerański