2017-04-10

Quest Dystrybucja Partnerem Konferencji IDC Security

26 kwietnia 2017 r., Regent Warsaw Hotel

 

Quest Dystrybucja została Partnerem konferencji IDC Security Roadshow 2017, która odbędzie się 26 kwietnia br. w Warszawie. To już 15 edycja wydarzenia, podczas którego IDC wspólnie ze swoimi partnerami przedstawi najnowsze trendy i wyzwania związane z bezpieczeństwem IT oraz skuteczne metody zapobiegania największym zagrożeniom. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Information Security in the Multi-Platform Era” (Bezpieczeństwo informacji w erze wieloplatformowej).

 

IDC Security Roadshow to doroczne seminarium dla dyrektorów i specjalistów IT, poszukujących informacji o nowych trendach i rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Głównym celem konferencji jest umożliwienie zdobycia eksperckiej wiedzy oraz wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami bezpieczeństwa z całego świata. W ramach tegorocznej edycji IDC Security Roadshow odbyły się już konferencje w takich miastach jak Praga, Moskwa i Budapeszt, a kolejne miasta po Warszawie to m.in. Erewań, Baku, Ateny czy Wiedeń

 

Podczas warszawskiej konferencji IDC Security Roadshow zaplanowano kilkanaście sesji tematycznych poświęconych wieloaspektowemu podejściu do bezpieczeństwa informacji. Partnerzy konferencji zaprezentują współczesne osiągnięcia technologiczne. Firma Quest Dystrybucja przedstawi ofertę produktów Quest przeznaczonych do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem, kontroli i monitorowania środowiska IT. Znani eksperci bezpieczeństwa IT podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat największych zagrożeń dla kluczowych systemów i danych oraz wyzwań, które przynoszą nowe technologie. Omówią oni współczesne trendy na rynku bezpieczeństwa informatycznego oraz zaprezentują przykłady skutecznych sposobów ochrony zasobów informatycznych. W ramach panelu dyskusyjnego „Przegląd regulacji. Cyberbezpieczeństwo w UE” poruszone zostaną kwestie dotyczące nowych przepisów i rozporządzeń oraz ich wpływu na bezpieczeństwo IT w organizacji.

 

IDC Security Roadshow 2017

26 kwietnia 2017 r.

Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa

 

Więcej informacji na temat IDC Security Roadshow 2017 można znaleźć na stronie:

http://idcitsecurity.com/warsaw_pl