2019-10-24

W dniach 15-17 października br. w Istambule odbyła się konferencja Quest Software Partner Advisory Board dla firm partnerskich Quest Software i One Identity. Podczas spotkania Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – jedyny w Polsce partner Platinum Plus firmy Quest Software – została uhonorowana nagrodą za największą sprzedaż rozwiązań MPM (Microsoft Platform Management Solutions) w tej części Europy.

Quest Partner Advisory Board to wyjątkowe wydarzenie dla partnerów firm Quest Software i One Identity. W czasie dwudniowej konferencji uczestnicy mogli poznać plany i strategie rozwoju obu producentów, nowy program partnerski oraz wziąć udział w interaktywnych sesjach prowadzonych przez ekspertów. Spotkanie było też znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z globalnymi i regionalnymi zespołami oraz do zacieśnienia relacji ze strategicznymi partnerami Quest Software i One Identity. Podczas konferencji wyróżniono najlepsze firmy partnerskie. Nagrodą za największą sprzedaż rozwiązań MPM (Microsoft Platform Management Solutions) została uhonorowana firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. W programie partnerskim Quest Software bierze udział ponad 10 tysięcy firm ze 146 krajów. Wyróżnienie Quest Dystrybucja Sp. z o.o. potwierdza wieloletnie zaangażowanie firmy w sprzedaż rozwiązań Quest Software na polskim rynku oraz konsekwentne realizowanie działań mających na celu zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta i wsparcia technicznego w zakresie wdrożenia i wykorzystywania oferowanego oprogramowania. Jako partner Quest Software o statusie Platinum Plus jest jedyną w tej części Europy firmą, która posiada certyfikowany zespół zdolny wdrażać rozwiązania Quest i One Identity.

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest dystrybutorem i integratorem rozwiązań do zarządzania systemami IT w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze. Spółka działa na polskim rynku oprogramowania narzędziowego już od 2004 r., podążając za zmieniającymi się trendami i wyzwaniami cyfrowej transformacji oraz szybko reagując na zmieniające się potrzeby klientów. Oferta produktowa firmy jest stale poszerzana o nowe, innowacyjne i do tej pory niedostępne na polskim rynku rozwiązania informatyczne. Spółka – oprócz Quest Software i One Identity – jest aktualnie partnerem firm: CA Technologies/Broadcom, Sasa Software, InfoBay, Secret Double Octopus oraz ApiOmat. W ofercie znajdują się rozwiązania do zarządzania bazami danych i infrastrukturą Microsoft, monitorowania systemów, bezpieczeństwa informatycznego, zarządzania tożsamością i dostępem, automatyzacji procesów w zakresie operacji IT oraz zabezpieczania komunikacji. Produkty oferowane przez Quest Dystrybucja są wdrażane w organizacjach, dla których ważne jest bezawaryjne, bezpieczne i wydajne działanie systemów IT. Klientami Quest Dystrybucja jest już ponad tysiąc firm i instytucji, które zakupiły ponad milion licencji.