2015-11-25

Firma Quest Dystrybucja wzięła udział w drugim seminarium grupy entuzjastów technologii Oracle, które odbyło się 20 listopada br. w Warszawie. Cykl spotkań pod hasłem „Browar z Wyrocznią” rozpoczął się w sierpniu br. i ma na celu integrowanie społeczności użytkowników Oracle poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń. W listopadowym seminarium wzięło udział ponad 80 osób – administratorów, programistów i ekspertów baz danych Oracle.

Seminaria z cyklu „Browar z Wyrocznią” to wykłady, warsztaty oraz dyskusje na tematy związane z wydajnością, bezpieczeństwem, dostępnością, uprawnieniami i wieloma innymi obszarami dotyczącymi baz danych Oracle. Spotkania odbywają się w nieformalnej atmosferze i z możliwością degustacji „złocistego trunku” serwowanego uczestnikom. Głównym organizatorem spotkań jest Kamil Stawiarski, Oracle Certified Master i ekspert bazy danych Oracle.

W wydarzeniu udział wzięła firma Quest Dystrybucja, od lat oferująca rozwiązania firmy Dell Software/Quest Software takie, jak np. Toad – popularne narzędzie pomagające uprościć zarządzanie bazami danych Oracle. Maciej Kawula, jeden z ekspertów Oracle w Quest Dystrybucja Sp. z o.o., zaprezentował działanie rozwiązań Dell Software: Foglight i Spotlight, które umożliwiają monitorowanie wydajności i diagnostykę środowiska Oracle.

Firma Quest Dystrybucja weźmie udział również w kolejnych spotkaniach „Browaru z Wyrocznią”, które odbywać się będą cyklicznie w różnych miastach w Polsce.