2020-04-23

Firma Quest Software, globalny dostawca oprogramowania narzędziowego wspierającego zarządzanie IT, została jednym ze zwycięzców według zestawienia G2 obejmującego najlepszych dostawców oprogramowania. Na liście 10 najlepszych produktów w kategorii „Best Products for IT Management” (Najlepsze Produkty do Zarządzania IT) jest rozwiązanie Toad for Oracle.

 

Zestawienie opracowała wiodąca na świecie platforma do recenzowania oprogramowania i rozwiązań biznesowych – G2. Quest Software został wybrany z ponad 57 tys. firm i w oparciu o ponad milion zweryfikowanych recenzji klientów wystawionych w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 3 marca 2020 r. Wśród 10 najlepszych produktów do zarządzania IT znalazł się Toad for Oracle. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie opinii rzeczywistych użytkowników i społeczności.

 

Toad for Oracle to intuicyjny zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych, który ułatwia wykonywanie zadań związanych z tworzeniem i administrowaniem bazami danych Oracle. Już od ponad 20 lat jest jednym z najpopularniejszych na rynku rozwiązań do optymalizacji i zarządzania bazą danych oraz standardem dla developerów i administratorów Oracle. Narzędzie umożliwia programistom baz danych tworzenie wysokiej jakości aplikacji, zapewniając ich skalowalność w produkcji, a także automatyzuje zadania i procesy oraz ułatwia wykonywanie codziennych czynności administracyjnych. Dzięki Toad for Oracle organizacje mogą obniżyć koszty oraz zminimalizować ryzyko związane ze zmianami w bazie danych, jednocześnie utrzymując wysoki poziom wydajności.

 

Rozwiązania bazodanowe Toad dostępne są w ofercie Quest Dystrybucja Sp. z o.o.