2018-12-11

Produkty firmy Quest do ochrony danych oraz do zarządzania punktami końcowymi UEM (Unified Endpoint Management) zostały pod koniec 2018 r. wyróżnione w branżowych konkursach i zestawieniach: Golden Bridge Awards, InfoSecurity Products Guide Awards i American Business Awards. Ponadto program partnerski Managed Service Provider (MSP) realizowany przez Quest otrzymał wyróżnienie Best Backup Continuity Offering w konkursie Channelnomics MSP Awards.

 

Firma Quest w swojej działalności skupia się na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań, które dostosowywane są do zmieniających się potrzeb klientów, zapewniając zasoby i narzędzia niezbędne do ochrony i rozwoju organizacji. Produkty te są od lat doceniane zarówno przez ekspertów branży IT, jak i samych użytkowników.

 

W konkursach podsumowujących 2018 r. rozwiązania Quest do ochrony danych oraz ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi otrzymały łącznie 5 nagród:

 • 2018 Golden Bridge Awards: doroczny konkurs, w którym wyróżnia się najlepsze firmy, produkty i usługi z całego świata.
  Quest Foglight for VirtualizationZłoty Zwycięzca w kategorii Best Virtualization Innovation
  Rozwiązanie Foglight for Virtualization przeznaczone jest do kompleksowego zarządzania środowiskiem wirtualnym. Zapewnia monitorowanie wydajności w czasie rzeczywistym, zarządzanie dostępnością, planowanie zajętości i generowanie szczegółowych raportów.
  Quest KACE SMABrązowy Zwycięzca w kategorii Best Endpoint Security Solution Innovation
 • KACE SMA to urządzenia do kompleksowego zarządzania systemami na różnych platformach. Rozwiązanie pomaga organizacjom proaktywnie zabezpieczać urządzenia podłączone do sieci oraz wydajnie zarządzać, obsługiwać i serwisować systemy użytkowników końcowych.
  Quest Rapid RecoveryBrązowy Zwycięzca w kategorii Best Backup and Recovery Innovation
 • Narzędzie Rapid Recovery automatyzuje i upraszcza proces tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania danych.
 • 2018 InfoSecurity Products Guide Awards: nagrody wyróżniają osiągnięcia oraz wkład organizacji, produktów i osób na całym świecie w każdej dziedzinie bezpieczeństwa.
  Quest KACE SMASrebrny Zwycięzca w kategorii Best Endpoint Security
 • 2018 American Business Awards: program nagród biznesowych w USA, który docenia osiągnięcia organizacji w wielu branżach.
  Quest Rapid RecoveryBrązowy Zwycięzca w kategorii Best Cloud Storage Backup Solution
 • 2018 Channelnomics MSP Awards: nagrody przyznawane w USA dla najlepszych dostawców MSP (Managed Service Providers) i MSSP (Managed Security Service Providers) oraz vendorów, którzy wyróżniają się na rynku MSP.
  Quest Managed Service Provider ProgramZwycięzca w kategorii Best Backup/Continuity Offering

 

Produkty Quest do ochrony danych i zarządzania punktami końcowymi pomagają organizacjom łatwo i efektywnie zarządzać, zabezpieczać i obsługiwać praktycznie wszystkie urządzenia podłączone do sieci, a także chronić aplikacje i dane bez wpływu na działalność biznesową. Otrzymane nagrody są potwierdzeniem wartości, jaką rozwiązania Quest oferują organizacjom na całym świecie, pomagając klientom sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie ochrony danych i zarządzania punktami końcowymi.