2016-03-11

Zapraszamy na III edycję cyklu warsztatów „Bezpieczeństwo i Audyt Systemów”.

W trakcie nieodpłatnych warsztatów zaprezentowane zostaną teoretyczne i praktyczne aspekty wykorzystania oprogramowania narzędziowego Dell Software w realizacji projektów związanych z bezpieczeństwem i audytem systemów informatycznych.

 

warsztaty harmonogram

Terminy warsztatów:

19 kwietnia 2016 (wtorek) i 7 czerwca 2016 (wtorek)

 

Lokalizacja:

Centrum Kompetencyjne Quest Dystrybucja

Ul. Nabielaka 6, 00-743 Warszawa

 

Uczestnictwo w warsztatach jest nieodpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający udział w warsztatach.

 

Rejestracja

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Mira Zwarycz
m.zwarycz@qdp.com.pl
tel. 71 356 49 45

 

Prelegenci

 

MP Mariusz Przybyła jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, ukończył wydział matematyczno-fizyczny o specjalności fizyka teoretyczna. Swoją karierę w IT rozpoczął w roku 1997. Od roku 2008 głównym obszarem zainteresowań zawodowych jest Zarządzanie Tożsamością i Dostępem, oraz kwestie bezpieczeństwa – głównie związane z infrastrukturą klucza publicznego (PKI). Brał aktywny udział w projektach prowadzonych przez firmę zajmując się projektowaniem architektury systemowej, analizą wymagań, opracowaniem dokumentacji oraz pracami implementacyjnymi. Brał udział w dużych projektach informatycznych obejmujących swym zakresem różne technologie. Od roku 2013 pracuje w firmie Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jako Konsultant IdM.
 

 

 

 GK Grzegorz Kosela jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki stosowanej i Zarządzania w Warszawie, Wydział Informatyka i Zarządzanie – specjalność Zarządzanie Informacją w Biznesie. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w systemach Microsoft Windows. Swoją karierę w IT rozpoczął w 1996 r. jako Operator Systemu Zarządzania Bankomatami w CKC Pekao S.A. – administrator systemów Windows NT/UNIX. W kolejnych latach pracował jako administrator systemów Microsoft (AD, Exchange, SharePoint System Center) w kilku międzynarodowych koncernach (Honda Poland, RPR, HMR, Aventis Pharma), a następnie zajmował się wdrażaniem systemów dla telekomunikacji (Cisco, Juniper, SS7 signaling etc). Wiedzę poszerzał na licznych kursach w kraju i zagranicą. Jako jedyna osoba w biurze Verint Systems Polska otrzymał certyfikat „Verint Certified Implementation Engineer”. Od lipca 2010 r. do chwili obecnej pracuje w firmie Quest Dystrybucja Sp. z o.o., gdzie pogłębia swoje doświadczenie zawodowe jako Product Manager – Windows Server Management oraz User Workspace Management. W trakcie pracy uzyskał certyfikaty “Quest Certified Implementation Consultant – User Workspace Management”, oraz certyfikaty produktowe w zakresie Quest One Identity Management, Privilege Account Management, Data Protection, Windows Server Management. Podstawowy kierunek specjalizacji w ramach technologii Microsoft to wdrożenia narzędzi dla środowisk MS Active Directory, Exchange oraz SharePoint, w szczególności do zarządzania, odzyskiwania, raportowania oraz migracji z uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa w tych infrastrukturach. W ostatnim czasie ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się tematyką związaną z wdrażaniem nowych rozwiązań SonicWall, Microsoft Active Directory 2012. W trakcie certyfikacji ze ścieżki zarządzania tożsamością.