2014-10-1

W dniach 25-26 września 2014 r. w Pałacu Żelechów odbyła się konferencja Anniversary Executive Briefing 2014 zorganizowana przez Quest Dystrybucja Sp. z o.o. z okazji dziesiątej rocznicy istnienia firmy na rynku IT. W spotkaniu uczestniczyli klienci, partnerzy biznesowi, pracownicy oraz zaproszeni goście. Konferencja należała do cyklu Quest Executive Briefing – specjalistycznych konferencji organizowanych corocznie przez Quest Dystrybucja.

Głównym tematem merytorycznej części konferencji było Bezpieczeństwo i Zarządzanie Systemami IT. Podczas wykładów i prezentacji przedstawiono możliwości efektywnego i bezpiecznego zarządzania infrastrukturą IT w takich obszarach, jak diagnostyka, monitoring, audyt, compliance czy zarządzanie użytkownikami uprzywilejowanymi. Wykłady zostały zilustrowane omówieniem przykładów wdrożeń w wybranych firmach i instytucjach, np. Gaz-System S.A. i Urząd Dozoru Technicznego. Na konferencji zaprezentowano najnowsze rozwiązania sprzętowe Dell KACE zapewniające optymalizację i automatyzację działań związanych z kompleksowym zarządzaniem stacjami roboczymi i urządzeniami mobilnymi. Goście specjalni konferencji – przedstawiciele ISSA Polska – międzynarodowego Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych, omówili najnowsze standardy i normy bezpieczeństwa oraz największe współczesne zagrożenia dla bezpieczeństwa informatycznego. Przedstawiono również możliwości efektywnego zabezpieczenia środowiska IT przed nadużyciami. Oprócz wykładów i prezentacji uczestnicy konferencji mogli skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Wieczór integracyjny i uroczystą kolację umilił występ popularnego mima i komika – Ireneusza Krosnego.

Spotkanie Anniversary Executive Briefing 2014 pozwoliło uczestnikom poznać najnowsze trendy, narzędzia i technologie do zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego. Konferencja była też okazją do świętowania jubileuszu, podsumowania minionych dziesięciu lat oraz prezentacji planów rozwoju Quest Dystrybucja. Od początku istnienia spółka rozszerzała swoją działalność i dostosowywała ofertę produktową do potrzeb i oczekiwań klientów, nowych technologii i zmieniającego się rynku. To pozwoliło firmie stać się liderem na rynku rozwiązań do zarządzania systemami IT. Quest Dystrybucja jest Dystrybutorem i Elite/Premier Partnerem oraz jedynym w Polsce Partnerem Wsparcia Technicznego (Support Providing Partnerem) firmy Dell Software. Obecnie firma oferuje klientom na polskim rynku oprogramowanie Dell Software (dawniej Quest Software) wspierające zarządzanie systemami IT oraz zapewnia pełen zakres Profesjonalnych Usług obejmujących m.in. instalacje, konfiguracje i wdrożenia oprogramowania Dell Software, polskojęzyczny Portal Serwisowy, a także szkolenia i warsztaty.