Technologia CDR (ang. Content Disarm & Reconstruction) – nazywana też „oczyszczaniem zawartości” – polega na usuwaniu potencjalnie złośliwych części plików bez utraty ich pierwotnej treści. Rozwiązania CDR mogą chronić szereg punktów wejścia do sieci organizacji: punkty końcowe, pocztę e-mail, ruch sieciowy i usługi udostępniania plików. Obecnie to jedyna technologia, która gwarantuje prawie 100% skuteczność w wykrywaniu i zapobieganiu atakom phishingowym i malware oraz chroni przed zagrożeniami, które nie są jeszcze znane. Dlatego współczesne organizacje wdrażają CDR jako skuteczną i proaktywną ochronę przed coraz bardziej wyrafinowanymi i trudnymi do wykrycia cyberzagrożeniami.  

 

 

Samodzielna stacja bezpieczeństwa eliminująca zagrożenia z nośników przenośnych, takich jak pendrive czy CD/DVD. Gate Scanner Kiosk oczyszcza pliki i usuwa szkodliwe oprogramowanie malware. Pomaga organizacjom zabezpieczyć ich infrastrukturę poprzez skanowanie, wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania na przenośnych nośnikach danych przynoszonych przez pracowników, kontrahentów czy vendorów.

 

Gate Scanner Engine API to elastyczna platforma, która zapewnia ochronę organizacji przed złośliwym oprogramowaniem z aplikacji firm trzecich. Zapobiega zaawansowanym, złośliwym atakom, w tym APT i ransomware, zachowując pełną użyteczność, widoczność i funkcjonalność aplikacji. Umożliwia administratorom IT, niezależnym dostawcom oprogramowania lub usług bezpieczeństwa IT bezproblemową integrację technologii CDR Sasa Software z aplikacjami innych producentów. Silniki skanujące mogą znajdować się on premise, w środowisku wirtualnym oraz w prywatnej lub publicznej chmurze. Gate Scanner Engine API integruje się bezproblemowo z innymi rozwiązaniami Gate Scanner.

 

Gate Scanner Secure Browsing zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z przeglądarki internetowej i pobierania plików. Daje doskonałą ochronę izolując użytkownika od potencjalnych cyberzagrożeń. Skanuje pobrane pliki, a następnie udostępnia je z bezpiecznej platformy przeglądania do punktu końcowego użytkownika lub do innego wcześniej zdefiniowanego miejsca docelowego w organizacji. Rozwiązanie wykorzystuje sprawdzone technologie Gate Scanner w celu maksymalizacji bezpieczeństwa i wydajności organizacji.

 

Ulotka_GateScanner_CDR