2018-05-24

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. zaprasza na coroczną konferencję Quest Day 2018, która odbędzie się 13 czerwca br. w Warszawie. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zarówno nowości firm Quest i One Identity, jak również narzędzia InfoBay do ochrony poczty email przed cyber-zagrożeniami oraz rozwiązania Automic Software (obecnie CA), które usprawniają procesy utrzymania i rozwoju aplikacji oraz projekty DevOps.

 

Quest Day to coroczne spotkanie partnerów i klientów Quest Dystrybucja, jak również wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania IT.

Tegoroczna edycja konferencji Quest Day odbędzie się pod hasłem „Czy leci z nami pilot – jak zapanować nad IT w dobie cyfrowej transformacji?”. Rozwój chmury, urządzeń mobilnych, Big Data i innych nowych technologii zmienia rzeczywistość IT. Coraz trudniej zapanować nad dużą ilością danych, nowych urządzeń i aplikacji, zapewniając jednocześnie wydajność i bezpieczeństwo środowiska IT w organizacji. Dlatego zakres tematyczny Quest Day 2018 obejmuje główne zagadnienia związane z wydajnym i zautomatyzowanym zarządzaniem IT i bezpieczeństwem w organizacji.

Po raz pierwszy na Quest Day zaprezentowane zostaną modułowe narzędzia InfoBay do ochrony przed cyber-zagrożeniami, a także rozwiązania Automic Software (obecnie CA) do zarządzania procesem utrzymania i rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów biznesowych i operacji IT. W czasie konferencji specjaliści zarządzania IT pokażą także jak zoptymalizować i automatycznie zabezpieczyć bazy danych i środowiska wirtualne oraz odtwarzać dane bez wpływu na pracę użytkowników końcowych za pomocą rozwiązań Quest. Opowiedzą także o skutecznym zarządzaniu dostępem do kont uprzywilejowanych, narzędziach One Identity oraz o sposobach na zautomatyzowanie procesu zarządzania tożsamością i dostępem. Zaprezentowane zostaną również możliwości zbudowania modułowej i efektywnej platformy do wykrywania i analizowania incydentów bezpieczeństwa.

Prelegentami konferencji będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT oraz specjalni goście – m.in. Gil Season z Infobay, który opowie o tym, jak w prosty sposób zabezpieczyć komunikację z zewnętrznymi odbiorcami, spełniając wymagania RODO związane z bezpieczną wymianą informacji. W sesji dotyczącej automatyzacji procesów biznesowych Stefan Kures (CA Automic Software) przedstawi w jaki sposób można zautomatyzować wdrażanie nowych wersji aplikacji, automatycznie synchronizować różne środowiska programistyczne, wspierać operacje DevOps i ITOps.

Konferencja Quest Day to okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami informatycznymi z dziedzin zarządzania IT, bezpieczeństwa i automatyzacji procesów. To również szansa poznania case study ciekawych projektów i wdrożeń zrealizowanych w największych przedsiębiorstwach i instytucjach, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów i skorzystania z doświadczeń specjalistów zarządzania IT i zaproszonych gości specjalnych.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Konferencja Quest Day 2018

– 13 czerwca 2018 r. (środa)

Hotel Marriott w Warszawie (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa)

Więcej informacji o konferencji Quest Day 2018, agenda oraz rejestracja:

http://www.qdp.com.pl/questday/