2015-06-29

Firma Dell Software otrzymała w czerwcu br. dwa prestiżowe wyróżnienia: 2015 CODie Award i 2015 Confirmit ACE Award.

CODiE ACE AWARDS 2015

Nagrodę 2015 CODie Award otrzymało oprogramowanie Dell Change Auditor w kategorii Najlepsze Rozwiązanie do Zarządzania Ryzykiem, Governance i Compliance (Best Governance, Risk and Compliance Solution). Wyróżnienia CODie są co roku przyznawana przez Stowarzyszenie SIIA (Software & Information Industry Association) – organizację zajmującą się problemami i rynkiem oprogramowania oraz dostawcami cyfrowych treści. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i chroniącą własność intelektualną firm informatycznych. SIIA wyznacza też standardy jakości i innowacji w branży IT oraz docenia wybitne osiągnięcia w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii, przyznając od 29 lat nagrody CODie Award.

 

W 2015 r. laureatem nagrody CODie w kategorii Najlepsze Rozwiązanie do Zarządzania Ryzykiem, Governance i Compliance został Dell Change Auditor – rozwiązanie do monitorowania, raportowania i audytu zmian w czasie rzeczywistym (konfiguracji, aplikacji oraz aktywności użytkowników i administratorów). Narzędzie pomaga zwiększyć bezpieczeństwo i kontrolę compliance w środowisku Active Directory, Exchange, SQL Server, SharePoint czy serwerów plików Windows. Umożliwia kontrolę dostępu opartego o role, ochronę obiektów oraz rejestrowanie zdarzeń. Dell Change Auditor wyróżnia się na tle innych rozwiązań do monitorowania i audytu możliwością proaktywnej ochrony krytycznych i wrażliwych danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją lub usunięciem.

 

Dell Software docenili również sami klienci. Już trzeci rok z rzędu firma otrzymała nagrodę 2015 Confirmit ACE (Achievement in Customer Excellence) za wyjątkowe wsparcie, jakie zapewnia swoim klientom na całym świecie. Od 2005 r. konkurs ACE Award organizowany jest przez Confirmit – wiodącego dostawcę oprogramowania do badania rynku, oferowanego w modelu SaaS. Nagrody Confirmit ACE przyznawane są każdego roku firmom, które osiągają najlepsze wyniki w badaniach zadowolenia klienta oraz wyróżniają się wyjątkowymi osiągnięciami w obszarze zarządzania satysfakcją klientów, pracowników i partnerów. Na podstawie pozytywnych opinii klientów dotyczących jakości obsługi oraz wsparcia, nagrodę 2015 Confirmit ACE przyznano firmie Dell Software.