2022-10-13

QDP Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy partnerskiej z firmami wchodzącymi w skład Grupy Idera (www.ideracorp.com) – dostawcy kompleksowych rozwiązań bazodanowych i programistycznych. W wyniku nawiązanej współpracy od października br. oferta produktowa QDP poszerzy się o nowe rozwiązania: Idera, Precise, Aqua Data Sudio firmy Aquafold i Embarcadero. Firma QDP zapewni również wsparcie sprzedaży tych produktów w Polsce, asystę techniczną oraz szkolenia.

Grupa Idera działa od ponad 20 lat, a jej klientami na całym świecie są m.in. największe instytucje finansowe, organizacje rządowe, firmy technologiczne oraz sektor produkcji i handlu. Portfolio produktowe Idera Inc. obejmuje ponad 30 marek i rozwiązań różnych dostawców, podzielonych na trzy główne grupy: Data Tools, Developer Tools i DevOps Tools. Rozwiązania te wykorzystywane są przez miliony użytkowników do projektowania, monitorowania i zarządzania systemami danych oraz do tworzenia i testowania aplikacji.
­­­­
Nowe rozwiązania w ofercie QDP to:


Idera
– kompleksowy zestaw narzędzi do monitorowania i zarządzania bazami danych zarówno w środowiskach fizycznych, jak i wirtualnych. Rozwiązania przeznaczone dla programistów, administratorów DBA i analityków danych.

Aqua Data Studio firmy Aquafold – wszechstronne zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) z zarządzaniem danymi i analizą wizualną dla baz danych relacyjnych, chmurowych i NoSQL. Aqua Data Studio jest używane przez ponad 300 000 specjalistów IT w 98 krajach, zapewniając wsparcie w projektowaniu, rozwijaniu, modelowaniu i administrowaniu bazami danych.

Precise – wieloplatformowe rozwiązanie do monitorowania wydajności baz danych za pomocą jednego interfejsu użytkownika. Platforma Precise dostarcza szczegółową analizę wydajności transakcji oraz wrażeń użytkownika końcowego: od przeglądarki internetowej przez wszystkie poziomy infrastruktury wirtualnej i fizycznej.

Embarcadero – platforma developerska używana przez miliony programistów na całym świecie. Pomaga projektować oraz tworzyć bezpieczne i skalowalne aplikacje szybciej niż jakiekolwiek inne narzędzia na rynku.

Współpraca partnerska z Grupą Idera to ważny etap w działalności QDP. Spółka od kilku lat realizuje nową strategię rozwoju i sukcesywnie poszerza współpracę z producentami innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Oferta firmy jest uzupełniania o produkty i usługi, które spełniają zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów, a także wyznaczają nowe trendy na rynku.