2016-10-7

„Mniej czasu na administrację – więcej na innowacje” – pod tym hasłem odbyła się 5 – go października br. w Hotelu Marriott w Warszawie konferencja Quest Day 2016. Była to już kolejna edycja spotkania, które raz w roku firma Quest Dystrybucja (Dystrybutor i wyłączny Partner Wsparcia Technicznego Dell Software w Polsce) organizuje dla partnerów i klientów oraz osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami Dell Software. W konferencji wzięło udział ponad 80 przedstawicieli firm z sektora finansowego, przemysłowego, telekomunikacji, instytucji rządowych, firm technologicznych oraz mass mediów. Partnerem Quest Day 2016 była firma Dell Software.

 

W pierwszej części konferencji przeznaczonej tylko dla partnerów Quest Dystrybucja Sp. z o.o. przedstawiono aktualną ofertę produktową Dell Software oraz omówiono możliwości współpracy partnerskiej w zakresie sprzedaży i implementacji rozwiązań Dell Software. Wyróżniono także najlepsze firmy partnerskie Quest Dystrybucja Sp. z o.o., które w ostatnim roku wykazały się szczególnymi osiągnięciami w obszarze sprzedaży rozwiązań Dell Software i jakością wsparcia oferowanego klientom.

 

Kolejna część spotkania dotyczyła poszczególnych rozwiązań Dell Software i została podzielona na trzy obszary tematyczne: Bezpieczeństwo i Zarządzanie Tożsamością, Monitorowanie Wydajności Systemów i Aplikacji, Zarządzanie Infrastrukturą Informatyczną. Prezentacje prowadzili eksperci Quest Dystrybucja oraz goście specjalni z Dell Software. Zaprezentowali oni  plany i nowości produktowe oraz omówili najnowsze technologie i trendy rynkowe, a także przedstawili praktyczne możliwości zastosowań rozwiązań Dell Software w różnych obszarach IT. Wykłady zostały zilustrowane omówieniem przykładów wdrożeń w wybranych firmach i instytucjach w Polsce i za granicą. Konferencja zakończyła się afterparty z konkursami dla uczestników.

 

Tegoroczna edycja Quest Day pozwoliła uczestnikom poznać najnowsze rozwiązania Dell Software, praktyczne przykłady wdrożeń i efekty, jakie osiągnięto. Spotkanie było też okazją do wymiany doświadczeń z innymi użytkownikami oraz bezpośrednich spotkań z ekspertami Quest Dystrybucja i Dell Software.