2013-09-17

W dniach 22-23 października br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się jedna z największych konferencji informatycznych w Europie Środkowej – Microsoft Technology Summit 2013. Partnerem tegorocznej, VIII edycji konferencji będzie firma Quest Dystrybucja – przedstawiciel Quest Software (obecnie część Dell Software Group)
w Polsce.

Microsoft Technology Summit (MTS) jest największą w Polsce konferencją techniczną skierowaną do programistów, administratorów, specjalistów IT i osób zajmujących się informatyką, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu. Każdego roku w konferencji bierze udział kilka tysięcy osób.

Jednymi z najważniejszych tematów tegorocznej edycji będą: Windows 8.1 i Cloud OS jako systemy przyszłości w IT oraz wsparcie dla programistów w zakresie budowania nowoczesnych aplikacji (w tym w oparciu o chmurę Azure). W trakcie MTS 2013 Microsoft i firmy partnerskie przedstawią swoje najnowsze rozwiązania informatyczne oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, developerskim i konsumenckim. Firma Quest Dystrybucja jako przedstawiciel jednego z kluczowych partnerów Microsoft, zaprezentuje nowoczesne narzędzia do zarządzania systemami IT w środowiskach fizycznych i cloud, m.in. najnowsze rozwiązania do zarządzania tożsamością i dostępem, monitorowania wydajności systemów i aplikacji oraz ochrony danych.

Tegoroczna konferencja MTS to ponad 70 sesji poświęconych kluczowym technologiom i narzędziom informatycznym. Podczas dwóch dni spotkań wykłady i warsztaty poprowadzą najlepsi eksperci z polskiego oddziału Microsoft, specjaliści i praktycy z branży IT (w tym osoby nagrodzone tytułem Most Valuable Professional) oraz specjalni goście z Europy i Stanów Zjednoczonych, m.in. John Craddock – ekspert w projektowaniu i wdrażaniu systemów komputerowych; Paula Januszkiewicz – specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych; Mark Minasi – autor bestsellerów, popularny felietonista na temat technologii, komentator, mówca i konsultant IT oraz Brian Keller – Principal Technical Evangelist z firmy Microsoft, który specjalizuje się w Visual Studio oraz w zarządzaniu cyklem życia aplikacji. Konferencja Microsoft Technology Summit to okazja do zdobycia cennej wiedzy z zakresu IT, niezwykłych doświadczeń oraz ciekawych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie: http://www.mtskonferencja.pl