2018-02-22

Firma Quest Dystrybucja została po raz kolejny Partnerem Merytorycznym XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SEMAFOR 2018, które odbędzie się w dniach 15-16 marca br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Powrót do postaw: nowe zagrożenia, stare problemy”.

 

Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SEMAFOR jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z bezpieczeństwem informacji i audytem IT w Polsce. Każdego roku w konferencji bierze udział kilkuset uczestników. Forum odbędzie się z uwzględnieniem trzech ścieżek tematycznych: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa IT oraz Zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

 

Firma Quest Dystrybucja, która jest członkiem wspierającym ISSA Polska już po raz kolejny została Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia. W ścieżce tematycznej Cyberbezpieczeństwo, Paweł Żuchowski, Dyrektor Techniczny Quest Dystrybucja Sp. z o.o., poprowadzi wykład pt. „Interaktywna wyszukiwarka danych bezpieczeństwa  –  IT Security Search firmy Quest”. Szybka umiejętność zlokalizowania miejsca powstania incydentu jest sprawą priorytetową aby zapobiec stratom finansowym, utracie reputacji, ciągłości działania czy też konsekwencjom wynikającym z naruszenie regulacji zewnętrznych np. RODO. W oparciu o możliwości nowego rozwiązania IT Security Search zaprezentowane zostaną sposoby zautomatyzowania analizy i korelacji danych, co jest kluczowe do ich zinterpretowania oraz ustalenia czy doszło do naruszenia polityki bezpieczeństwa i zewnętrznych regulacji.

Z ekspertami Quest Dystrybucja będzie można spotkać się także przy stoisku wystawienniczym, gdzie zaprezentowane zostaną produkty Quest i One Identity oraz najciekawsze case studies wdrożeń w znanych polskich firmach i instytucjach.

 

Konferencja SEMAFOR to idealne miejsce do poznania bieżących zagrożeń, najnowszych trendów i innowacji technologicznych oraz ciekawych case studies. To również znakomita okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz spotkania znanych ekspertów i praktyków bezpieczeństwa IT.

 

___________

XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT – SEMAFOR 2018

  • 15-16 marca 2018 r.
  • Stadion PGE Narodowy w Warszawie, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Więcej informacji o konferencji: SEMAFOR 2018