2015-02-25

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. będzie Partnerem Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT – SEMAFOR, które odbędzie się w Warszawie w dniach 26 i 27 marca 2015 r. Organizatorami konferencji są stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld. Hasłem przewodnim tegorocznej, ósmej edycji Forum, jest „Nowa odsłona bezpieczeństwa informacji i audytu IT”.

 

SEMAFOR jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z bezpieczeństwem i audytem IT w Polsce. Podczas konferencji uczestnicy poznają najnowsze trendy, wyzwania, innowacyjne technologie oraz rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa informacji i audytu IT. Forum jest także znakomitą okazją do poznania najciekawszych case study z Polski i zagranicy, wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, dyskusji i możliwości spotkania znanych ekspertów oraz praktyków bezpieczeństwa i audytu IT. Część merytoryczna SEMAFOR 2015 skoncentruje się na praktycznych zagadnieniach z obszaru audytu IT, technicznych i zarządczych aspektów bezpieczeństwa informacji oraz wyzwaniach związanych z regulacjami prawnymi i IT Governance.

Firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. zaprezentuje podczas konferencji najnowsze technologie i rozwiązania Dell Software przeznaczone do zarządzania bezpieczeństwem, kontroli i monitorowania środowiska IT, a także audytu w czasie rzeczywistym. Mariusz Przybyła i Grzegorz Szafrański – eksperci Quest Dystrybucja w obszarze Zarządzania Tożsamością i Dostępem oraz bezpieczeństwa IT – poprowadzą wykład o jednym z najtrudniejszych zadań polityki bezpieczeństwa czyli zabezpieczeniu i kontroli dostępu pracowników o podwyższonych uprawnieniach. Zaprezentowane zostaną dobre praktyki w zarządzaniu użytkownikami uprzywilejowanymi i rozwiązania informatyczne, które pozwalają na kompleksową ochronę informacji oraz audyt zmian środowiska IT.

 

SEMAFOR – Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT

  • 26 i 27 marca 2015 r.
  • DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw, Warszawa, ul. Skalnicowa 21

 

Więcej informacji o konferencji SEMAFOR 2015: http://www.computerworld.pl/konferencja/semafor2015