2017-03-9

Firma Quest Dystrybucja została Partnerem Merytorycznym Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT – SEMAFOR 2017, które odbędzie się w dniach 30-31 marca br. w Warszawie. Organizatorami konferencji są stowarzyszenia ISSA Polska i ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld. Hasło przewodnie tegorocznej 10. edycji Forum to „W obliczu kryzysu bezpieczeństwa IT”. 

 

Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT – SEMAFOR jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych wydarzeń związanych z bezpieczeństwem informacji i audytem IT w Polsce. W 2016 roku w konferencji wzięło udział ponad 350 osób. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się z uwzględnieniem trzech ścieżek tematycznych: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa IT, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

Firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o., która jest członkiem wspierającym ISSA Polska oraz Partnerem Merytorycznym konferencji, zaprezentuje najnowsze technologie i rozwiązania Quest przeznaczone do zarządzania bezpieczeństwem i audytu IT.

W ścieżce tematycznej Audyt IT, Paweł Żuchowski – Dyrektor Techniczny Quest Dystrybucja Sp. z o.o., poprowadzi wykład pt. „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Zasada ta sprawdza się nie tylko w życiu, ale dotyczy również bezpieczeństwa systemów IT. Ekspert Quest Dystrybucja zaprezentuje sposób koordynowania informacji, które napływają na bieżąco ze wszystkich wykorzystywanych w firmie systemów zabezpieczeń. Przedstawi również możliwości automatycznego reagowania w momencie wystąpienia zagrożenia i proaktywnego usuwania wykrytych luk.

Uczestnicy konferencji SEMAFOR 2017 będą mogli poznać najnowsze trendy, innowacyjne technologie i rozwiązania, również firmy Quest, z obszaru bezpieczeństwa informacji oraz audytu IT. Forum to także okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń oraz spotkań z najlepszymi ekspertami bezpieczeństwa i audytu IT w Polsce.

 

 


SEMAFOR – Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT

  • 30-31 marca 2017 r.
  • Stadion PGE Narodowy w Warszawie, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Więcej informacji o konferencji SEMAFOR 2017: http://www.computerworld.pl/konferencja/semafor