2015-06-23

Konferencja Dell Software User Group, zorganizowana po raz pierwszy w Polsce dla użytkowników rozwiązań Dell Software, odbyła się 17 czerwca 2015 r. w Hotelu Hilton w Warszawie. Partnerem Konferencji była firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Value Added Partner i Support Providing Partner firmy Dell Software w Polsce.

 

W premierowej edycji Konferencji udział wzięło ponad 150 osób – partnerów, klientów, specjalistów IT, a także specjalnie zaproszonych gości. Podczas kilkunastu prezentacji i wystąpień przedstawiono strategie i plany rozwoju firmy Dell Software, zaprezentowano najnowsze technologie oraz trendy i prognozy rynkowe. Dodatkowe sesje tematyczne (Bezpieczeństwo, Zarządzanie Systemami i Zarządzanie Informacją) pozwoliły uczestnikom konferencji na poznanie najnowszych rozwiązań Dell Software i możliwości ich zastosowania w różnych obszarach IT. Wykłady zostały zilustrowane najciekawszymi przykładami wdrożeń, które omówili eksperci Quest Dystrybucja Sp. z o.o.

Konferencja Dell Software User Group pozwoliła uczestnikom poznać portfolio produktów Dell Software, poszerzyć swoją wiedzę na temat wykorzystania najnowszych technologii informatycznych, spotkać się z najlepszymi ekspertami Dell Software oraz Quest Dystrybucja. Spotkanie zakończyła uroczysta gala z licznymi atrakcjami artystycznymi i kulinarnymi.

Konferencja w Warszawie była jednym z trzech wydarzeń cyklu Dell Software User Group Conference. Pozostałe dwa spotkania odbyły się w Stambule (28 maja br.) oraz Dubaju (3 czerwca br.) – gdzie firma Quest Dystrybucja Sp. z o.o. otrzymała nagrodę Dell Software User Group Conference – Excellence Award (Software Solutions). Wyróżnienie to przyznawane jest partnerom Dell Software, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w obszarze sprzedaży rozwiązań Dell Software oraz zapewniają swoim klientom wsparcie i dodatkowe usługi na najwyższym światowym poziomie.

Quest Dystrybucja na konferencji Dell Software User Group w Dubaju

 

 

 

Nagroda