2020-01-9

Quest Dystrybucja Sp. z o.o. została Partnerem Strategicznym konferencji ITechDay 2020, która odbędzie się 3 marca br. w Warszawie.

ITechDay to cykliczne spotkanie dla pasjonatów nowych technologii. Organizatorem konferencji jest Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW), a zaproszeni goście to administratorzy, inżynierowie, architekci i kadra zarządzająca IT z polskich i międzynarodowych firm działających w różnych branżach.

W tym roku tematami wiodącymi będą: rozwiązania chmury publicznej i prywatnej, aspekty gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych, zapewnienie wysokiej dostępności, automatyzacja zadań w środowiskach IT, analiza i ocena zabezpieczeń infrastruktury IT. Sesje będą odbywały się równolegle w czterech ścieżkach tematycznych: Cloud IT, Innowacje IT, Case study, Hyde Park IT.

Wykłady poprowadzą znani prelegenci, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach i posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i bogate doświadczenia praktyczne.

W sesji poświęconej innowacjom IT, Paweł Żuchowski (Wiceprezes i Dyrektor Techniczny w firmie Quest Dystrybucja Sp. z o.o.) oraz Grzegorz Kosela (Product Manager, Quest Dystrybucja Sp. z o.o.) poprowadzą wykład pt. „Najnowsza technologia weryfikacji otrzymanych plików poprzez ich rekonstrukcję – prezentacja produktu GateScanner firmy Sasa Software.”

Żyjemy w świecie wyrafinowanych zagrożeń cybernetycznych, zaś ataki i złośliwe oprogramowanie stają się codziennością, nieustannie umykając technologiom wykrywania. Użytkownicy nieświadomie otwierają zainfekowane pliki lub linki, co nieuchronnie prowadzi do incydentów i naruszenia bezpieczeństwa organizacji. Przedstawiciele Quest Dystrybucja zaprezentują nowoczesne rozwiązanie GateScanner firmy Sasa Software, które funkcjonuje w oparciu o innowacyjną technologię Content Disarm and Reconstruction (CDR). W odróżnieniu od technologii antywirusowych bazujących na procesie decyzyjnym i rozpoznaniu opartym na sygnaturach lub wykorzystujących analizy behawioralne, sztuczną inteligencję czy sandbox – technologia CDR traktuje każdy plik przychodzący z wiadomości e-mail, przeglądarki stron www, przenośnych nośników danych, transferu plików B2B, jako potencjalne źródło zagrożenia. Wykonuje głębokie skanowanie jego zawartości i rozbraja plik usuwając niestandardową zawartość. W efekcie, przy zachowaniu pełnej użyteczności, widoczności i funkcjonalności pliku powstaje jego nieszkodliwa z punktu widzenia bezpieczeństwa kopia.

Na konferencji zaprezentowane zostanie również najnowszy produkt Sasa Software – GateScanner Security Dome. Jest to pierwszy na rynku komplementarny zestaw rozwiązań zapewniający bezproblemową integrację technologii CDR z infrastrukturą bezpieczeństwa firmy, zapewniający kompleksową ochronę w środowiskach on premise i w chmurze.

Podczas konferencji będzie można również wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami, porozmawiać z ekspertami oraz poznać najnowsze rozwiązania informatyczne prezentowane przez Partnerów konferencji, np. produkty GateScanner firmy Sasa Software.

Udział w konferencji ITechDay 2020 jest bezpłatny.

 

Więcej informacji o konferencji i rejestracja:

www.itechday.pl