2016-11-22

W dniach 15-16 listopada br. w Londynie odbyło się One Identity EMEA Partner Forum. W spotkaniu uczestniczyły firmy partnerskie One Identity z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Podczas konferencji Quest Dystrybucja Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie dla najlepszej firmy partnerskiej One Identity za długoletnią współpracę biznesową (nagroda Long Term Partnership 2016).

 

One Identity to firma powiązana ze spółką Quest (nowy Quest powstał w listopadzie br. po wydzieleniu z grupy Dell) i funkcjonuje jako całkowicie niezależna i oddzielnie zarządzana organizacja. One Identity zajmuje się sprzedażą produktów do zarządzania tożsamością i dostępem takich, jak One Identity Manager, Password Manager, Active Roles czy Single Sign-On. Firma zatrudnia aktualnie ok. 600 pracowników, a jej prezesem jest John Milburn, związany z Quest Software od 1999 r.

One Identity EMEA Partner Forum to wydarzenie zorganizowane po raz pierwszy w tym roku dla partnerów biznesowych: resellerów, dostawców usług, integratorów systemów. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli firm partnerskich One Identity z regionu EMEA. Uczestnicy konferencji mogli poznać zarówno najnowsze trendy i analizy rynku IAM, jak i techniczne aspekty zarządzania tożsamością i dostępem. Zaprezentowano również strategię biznesową i produktową oraz nowy program partnerski.

 

img_2634

 

logo-partner-forum

 

 

 

 

 

 

Podczas Forum wręczono nagrody dla najlepszych partnerów One Identity. Quest Dystrybucja Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie dla firmy wyróżniającej się najlepszą, długoletnią współpracę biznesową z One Identity/Quest (nagroda Long Term Partnership 2016). Od 2004 r. Quest Dystrybucja Sp. z o.o. jest nieprzerwanie partnerem i dystrybutorem rozwiązań firmy Quest (najpierw Quest Software, następnie Dell Software – w wyniku przejęcia Quest Software przez firmę Dell w 2012 r. – i ponownie od  listopada 2016 r. firmy Quest, która powstała po wydzieleniu z grupy Dell).

 

Na zdjęciu od lewej: Gyles Brandreth, Paweł Żuchowski - Quest Dystrybucja, Mariusz Przybyła - Quest Dystrybucja, Ian Sutherland - One Identity

 

Na zdjęciu od lewej: Gyles Brandreth, Paweł Żuchowski – Quest Dystrybucja, Mariusz Przybyła – Quest Dystrybucja, Ian Sutherland – One Identity