2018-02-12

Quest, globalny dostawca oprogramowania narzędziowego wspierającego zarządzanie IT, trafił na listę Top 100 Best Software Companies 2018 (Najlepsze Firmy Softwarowe 2018). Zestawienie opracowała wiodąca na świecie platforma do recenzowania rozwiązań biznesowych – G2 Crowd. W rankingu sklasyfikowano najlepszych dostawców oprogramowania w oparciu o zweryfikowane recenzje produktów wystawione w serwisie G2 Crowd w 2017 r.

 

Ranking Best Software Companies 2018 sporządzono w oparciu o opinie klientów wystawione w serwisie G2 Crowd. Aby zakwalifikować się do tego zestawienia, każda firma musiała otrzymać co najmniej 100 recenzji swoich produktów w 2017 r. Zestawienie Best Software Companies 2018 zostało dodatkowo podzielone na trzy rankingi obejmujące najlepszych vendorów oferujących oprogramowanie dla małych firm, średniej wielkości oraz przedsiębiorstw. Quest został sklasyfikowany na 35 pozycji w kategorii Top 50 Best Enterprise Software Companies (Najlepsze Firmy Oferujące Oprogramowanie dla Przedsiębiorstw).

 

Quest ma ponad 100 000 klientów na całym świecie, a w swoim portfolio rozwiązania informatyczne obejmujące m.in. takie obszary, jak zarządzanie informacją, ochronę danych, zarządzanie systemami końcowymi, zarządzanie tożsamością i dostępem oraz zarządzanie platformą Microsoft. Dostarcza technologie, które pomagają klientom rozwiązywać złożone problemy za pomocą prostych rozwiązań informatycznych. Rozwiązania Quest pozwalają organizacjom każdej wielkości zredukować czas i koszty ponoszone na administrację i bezpieczeństwo IT.

 

G2 Crowd to globalna platforma do recenzowania rozwiązań biznesowych. Serwis gromadzi recenzje na temat produktów oraz usług i jest uznawany za lidera w tej dziedzinie. Każdego miesiąca witrynę odwiedza ponad milion osób, a 325 000 opinii użytkowników ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących zakupów biznesowych i pozwala wybrać najlepsze oprogramowanie i usługi.

 

Pełna lista Top 100 Best Software Companies 2018: www.g2crowd.com/Top100

Pełna lista Top 50 Best Enterprise Software Companies: www.g2crowd.com/Top50