Temat: Automatyczne wykrywanie konfiguracji oraz zależności usług i infrastruktury w środowisku hybrydowym

Termin: 30 listopad 2022 (środa),  godz. 12:00 – 13:00

Prowadzący: Piotr Banaszewski (Software Sales Executive, Micro Focus Polska Sp. z o.o.),  Michal Kubu (Technical Konsultant, Micro Focus Polska Sp. z o.o.)

 

Webinar będzie prowadzony on-line i jest bezpłatny. Część techniczna prezentacji zostanie poprowadzona w jęz. angielskim.

Przed dokonaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z Informacją w przedmiocie przetwarzania danych osobowych przez QDP Sp. z o.o.

  Imię

  Nazwisko

  Adres email służbowy

  Skąd się Państwo dowiedzieli o webinarze ?

  Stanowisko

  Firma

  Telefon służbowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QDP sp. z o.o., moich danych osobowych w celu marketingu usług własnych w przyszłości, tj. po zakończeniu świadczenia usługi.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli pozostać z Panią/Panem w kontakcie po zakończeniu usługi i np. informować o aktualnych wydarzeniach, takich jak szkolenia czy konferencje.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QDP sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
  Dzięki powyższej zgodzie będziemy mogli przesyłać Pani/Panu na podany adres mailowy ofertę handlową kierowaną do reprezentowanej przez Panią/Pana firmy

  Uwaga - wszystkie zgody muszą zostać zaznaczone w celu rejestracji na webcast