2019-01-14

Temat:  Cyberbezpieczeństwo w komunikacji i biznesie.

Termin:  21 luty 2019 (czwartek)

Godzina:  9:00 – 11:00

Miejsce:  Centrum Kompetencyjne Quest Dystrybucja, Ul. Nabielaka 6, Warszawa

Prowadzący:  Paweł Żuchowski Dyrektor Techniczny, Robert Głowacki Dyrektor Handlowy

 


Serdecznie zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe na którym, przy porannej kawie, porozmawiamy o zaawansowanych rozwiązaniach cybernetycznych.

Izraelscy „cyberwojownicy” uzbrojeni w klawiaturę przez lata wykorzystywali nowoczesne technologie, które zapewniały im przewagę w cyberprzestrzeni i prowadziły do udaremniania programów nuklearnych, obalania rządów i wygrywania wojen. Z czasem technologie te przeszły „do cywila”, gdzie często są wykorzystywane przez hakerów, ale również przez firmy oraz instytucje, którym szczególnie zależy na zapewnieniu najwyższego poziomu ochrony. Tym samym Izrael stał się liderem technologii cyberbezpieczeństwa i wyznacza nowe kierunki rozwoju w tym obszarze.

Quest Dystrybucja nawiązała partnerską współpracę z firmami z Izraela – Sasa Software i InfoBay, których rozwiązania wspierają agencje rządowe, sektor obronny, instytucje finansowe oraz firmy z najważniejszych sektorów gospodarki na całym świecie. Dzięki temu partnerstwu możemy zaprezentować Państwu narzędzia informatyczne zapewniające bezpieczeństwo danych i komunikacji elektronicznej na poziomie do tej pory nieosiągalnym.

W trakcie spotkania przedstawimy możliwości oprogramowania klasy CDR (Content Disarm & Reconstruction), wspartego funkcjonalnością zaawansowanej platformy komunikacyjnej, dzięki którym:

  • skontrolujesz transfer plików pochodzących ze środowiska zewnętrznego
  • usuniesz złośliwe oprogramowanie z przesyłanego pliku zanim trafi do sieci i systemu poczty korporacyjnej
  • dokonasz rekonstrukcji zarażonych plików
  • nie pozwolisz wprowadzić złośliwego oprogramowania z zewnętrznych nośników mobilnych
  • zabezpieczysz API i wymianę informacji przez stronę www

A także:

  • osoby niepowołane nie będą mieć dostępu do przesyłanych danych i treści korespondencji
  • dane osobowe i treść korespondencji nie opuszczą systemów firmy
  • zabezpieczysz komunikację mail i chat z klientami, kontrahentami i oddziałami firmy
  • udostępnisz tylko autoryzowane i bezpieczne pliki.

Jeżeli chcesz poznać niedostępne do tej pory w Polsce rozwiązania informatyczne, które zapobiegają 99,9% niewykrywalnych zagrożeń, zabezpieczają korespondencję i transfer plików wewnątrz i na zewnątrz firmy, są używane przez agencje rządowe oraz sektor obronny i zostały zatwierdzone przez izraelskie Cyber Commands – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę „Czarodzieje broni”,  której autorzy Yaakov Katz i Amir Bohbot, wyjaśniają dlaczego Izrael przoduje w wyznaczaniu i wykorzystywaniu nowych technologii cybernetycznych.

 

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie Zapraszamy!