2018-09-19

Produkty Quest zwyciężyły w konkursie DBTA Readers’ Choice Awards 2018

Rozwiązania bazodanowe firmy Quest zajęły 1 miejsce w trzech kategoriach konkursu DBTA Readers’ Choice Awards 2018. Wyróżnione narzędzia, które zostały wybrane najlepszymi produktami bazodanowymi w 2018 roku to: Toad, Foglight i SharePlex.

 

 

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach konkursu, również w tym roku zwycięzcą w kategorii Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu) został Toad. To jedno z najpopularniejszych, kompleksowych rozwiązań dla programistów, administratorów oraz analityków do optymalizacji i zarządzania bazami danych. Toad pozwala przyspieszyć i uprościć tworzenie oraz rozwój aplikacji bazodanowych, w prosty i efektywny sposób wpływa na tworzenie wysokiej jakości kodu oraz automatyzuje wykonywanie zadań administracyjnych.

 

W dwóch innych głównych kategoriach pierwsze miejsca zajęły także narzędzia firmy Quest:

Foglight – zwycięzca w kategorii Best Database Performance Solution (najlepsze rozwiązanie do zarządzania wydajnością) – narzędzie umożliwia szczegółowe monitorowanie wydajności baz danych. Pozwala łatwo i proaktywnie monitorować, diagnozować i analizować środowiska bazodanowe oraz poprawiać ich wydajność.

SharePlex – pierwsze miejsce w kategorii Best Data Replication Solution (najlepsze rozwiązanie do replikacji baz danych) – narzędzie do replikacji i integracji w czasie rzeczywistym. Umożliwia organizacjom replikację bazy danych bez wpływu na pracę użytkowników końcowych (ZeroIMPACT), zapewniając przy tym biznesową ciągłość działania aplikacji o znaczeniu krytycznym.

W konkursie DBTA Readers’ Choice Awards nagradzane są najlepsze produkty i usługi do zarządzania danymi oraz pozyskiwania, integracji i analizy danych. Konkurs organizowany jest co roku przez „Database Trends and Applications” (DBTA) – magazyn poświęcony analizie i zarządzaniu danymi. Nagrody DBTA Readers’ Choice Awards

szczególnie wysoko cenione przez specjalistów baz danych, ponieważ nominacje i zwycięzcy wybierani są nie tylko przez czytelników magazynu, ale także przez użytkowników produktów i usług. W bieżącym roku oceniono rozwiązania nominowane w 28 kategoriach obejmujących m.in. najnowsze technologie, produkty i usługi do zarządzania danymi, rozwiązania do pozyskiwania, integracji i analizy danych, usługi cloud, bazy danych NoSQL, a także – po raz pierwszy w konkursie – rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.