2016-10-14

Toad for Oracle po raz kolejny najlepszym rozwiązaniem bazodanowym

Produkty Dell Software wyróżnione w konkursie DBTA Readers’ Choice Award 2016

nagroda_rca_2016

Rozwiązanie Toad for Oracle otrzymało nagrodę DBTA Readers’ Choice Awards 2016 w kategorii Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu). W ubiegłym roku Toad także zdobył to wyróżnienie. Konkurs   organizowany jest co roku przez Database Trends and Applications (DBTA) – magazyn poświęcony analizie i zarządzaniu danymi.

Nagrody DBTA Readers’ Choice Awards są wyjątkowe, ponieważ nominacje i zwycięzcy są wybierani przez czytelników magazynu oraz samych użytkowników. W 2016 r. oceniali rozwiązania nominowane w 28 kategoriach, m.in. najlepsze produkty i usługi do zarządzania danymi, rozwiązania do pozyskiwania, integracji i analizy danych, usługi cloud, bazy danych NoSQL czy dystrybucje Hadoop.

Zwycięzcą w kategorii Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu) zostało narzędzie bazodanowe firmy Dell Software
Toad for Oracle Development Suite.

Toad to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla programistów, administratorów baz danych oraz analityków. Pozwala przyspieszyć i uprościć tworzenie oraz rozwój aplikacji bazodanowych. Optymalizuje i usprawnia zarządzanie bazą danych, a także automatyzuje wykonywanie codziennych czynności administracyjnych.

Toad (edycja Toad DBA Suite for Oracle) został także wyróżniony w kategorii Best Database Administration Solution (najlepsze rozwiązanie do administrowania bazami danych). Wśród ścisłych finalistów konkursu znalazło się jeszcze jedno rozwiązanie z rodziny ToadToad Data Point wyróżniony w kategorii Best Data Quality Solution (najlepsze rozwiązanie do zarządzania jakością danych) oraz rozwiązanie Dell Software do replikacji i integracji baz danych w czasie rzeczywistym SharePlex – kategoria Best Change Data Capture Solution (najlepsze rozwiązanie do przechwytywania zmian w danych).

 

Produkty Dell Software wyróżnione w konkursie DBTA Readers’ Choice Award 2016

 

Zwycięzca:

Toad Development Suite for Oracle
Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu)

 

Finaliści:

Toad DBA Suite for OracleBest Database Administration Solution (najlepsze rozwiązanie do administrowania bazami danych)

Toad Data PointBest Data Quality Solution (najlepsze rozwiązanie do zarządzania jakością danych)

SharePlexBest Change Data Capture Solution (najlepsze rozwiązanie do przechwytywania zmian w danych)

 

Nagrodzone rozwiązania Dell Software dostępne są w ofercie firmy Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Dystrybutora i wyłącznego Partnera Wsparcia Technicznego Dell Software w Polsce.