2017-11-24

Rozwiązania Quest: Toad i SharePlex zwyciężyły w trzech kategoriach w konkursie DBTA Readers’ Choice Award 2017, w którym wyróżniono najlepsze produkty bazodanowe w 2017 r. Narzędzia Quest znalazły się także wśród ścisłych finalistów w sześciu innych kategoriach konkursu.  

 

Rozwiązania Quest otrzymały łącznie 9 wyróżnień w konkursie DBTA Readers’ Choice Awards 2017, w którym nagrodzono najlepsze produkty i usługi do zarządzania danymi oraz pozyskiwania, integracji i analizy danych. Konkurs organizowany jest przez Database Trends and Applications (DBTA) – magazyn poświęcony analizie i zarządzaniu danymi. Nominacje i zwycięzcy DBTA Readers’ Choice Awards są wybierani przez czytelników magazynu oraz użytkowników produktów i usług. W bieżącym roku oceniono rozwiązania nominowane w 27 kategoriach obejmujących m.in. najnowsze technologie, produkty i usługi do zarządzania danymi, rozwiązania do pozyskiwania, integracji i analizy danych, usługi cloud, bazy danych NoSQL, dystrybucje Hadoop. W 2017 r. dodano dwie nowe kategorie: Best Data Visualization Solution (najlepsze rozwiązanie do wizualizacji danych) i Best IoT Solution (najlepsze rozwiązanie IoT).

 

Zwycięzcą w kategorii Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu) zostało rozwiązanie Toad – Development Suite. Również w dwóch innych kategoriach pierwsze miejsca zajęły narzędzia Quest: Toad Data Point – zwycięzca w kategorii Best Data Quality Solution (najlepsze rozwiązanie do zarządzania jakością danych) oraz SharePlex – pierwsze miejsce w kategorii Best Change Data Capture Solution (najlepsze rozwiązanie do przechwytywania zmian w danych). Oba rozwiązania znalazły się wśród ścisłych finalistów również w innych kategoriach: Toad Data Point w kategorii Best Business Intelligence Solution (najlepsze rozwiązanie Business Intelligence) i SharePlex w kategorii Best Data Replication Solution (najlepsze rozwiązanie do replikacji baz danych).

 

Rozwiązanie Toad to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do optymalizacji i zarządzania bazą danych. Pozwala przyspieszyć i uprościć tworzenie i rozwój aplikacji bazodanowych oraz automatyzuje wykonywanie codziennych czynności administracyjnych. Osoby biorące udział w konkursie stwierdziły, że Toad w prosty i efektywny sposób wpływa na tworzenie wysokiej jakości kodu, automatyzację zadań administracyjnych i na poprawę współpracy zespołu.

 

Produkty Quest wyróżnione w konkursie DBTA Readers’ Choice Awards 2017

 

ZWYCIĘZCA:

  • Toad Development Suite – Best Database Development Solution (najlepsze rozwiązanie do tworzenia i optymalizacji kodu)
  • Toad Data Point – Best Data Quality Solution (najlepsze rozwiązanie do zarządzania jakością danych)
  • SharePlex – Best Change Data Capture Solution (najlepsze rozwiązanie do przechwytywania zmian w danych)

 

FINALISTA:

  • Toad Data Point – Best Business Intelligence Solution (najlepsze rozwiązanie Business Intelligence)
  • Toad DBA Suite – Best Database Administration Solution (najlepsze rozwiązanie do administrowania bazami danych)
  • Foglight – Best Database Performance Solution (najlepsze rozwiązanie do wydajności baz danych)
  • LiteSpeed for SQL Server – Best Database Backup Solution (najlepsze rozwiązanie do backupu baz danych)
  • Toad Data Modeler – Best Data Modeling Solution (najlepsze rozwiązanie do modelowania danych)
  • SharePlex – Best Data Replication Solution (najlepsze rozwiązanie do replikacji baz danych)

 

Dzięki wyróżnionym w konkursie rozwiązaniom Quest takim, jak Toad czy SharePlex zarządzanie złożonymi środowiskami bazodanowymi może zostać zautomatyzowane i uproszczone, zapewniając przy tym ciągłe działanie systemów na najwyższym poziomie, a także pozwalając rozwiązywać potencjalne problemy, zanim spowodowałyby obniżenie wydajności baz danych i powiązanych z nimi aplikacji.