2022-03-7

Temat: Autonomiczna platforma do podnoszenia świadomości phishingu i innych zagrożeń cyberbezpieczeństwa

Termin: 30 marca 2022 (środa), godz. 12:00 – 13:30

Prowadzący:  Paweł Żuchowski (CTO, QDP), Asaf Goldberg  (Director of Sales, CybeReady)

 

REJESTRACJA »

 

QDP wraz z partnerem CybeReady zaprasza na bezpłatny webinar z cyklu QDP Academy na temat innowacyjnej platformy CybeReady służącej do budowania kultury bezpieczeństwa organizacji poprzez podnoszenie świadomości pracowników w zakresie phishingu i innych cyberzagrożeń. 

Ataki phishingowe są jednym z najdotkliwszych i najtrudniejszych do wykrycia zagrożeń. Jedno kliknięcie w złośliwy link lub załącznik w wiadomości e-mail może przyczynić się do ujawnienia hakerom wrażliwych danych, a w efekcie doprowadzić do poważnego zagrożenia bezpieczeństwa. Najskuteczniejszą metodą obrony są szkolenia oparte na symulowaniu ataków phishingowych, mające także na celu podniesienie świadomości pracowników w kwestii bezpieczeństwa. Świadomi zagrożenia użytkownicy nie dadzą się „złowić” hakerom.

Podczas naszego webinarium zaprezentujemy funkcjonowanie innowacyjnej platformy CybeReady, która automatyzuje przeprowadzanie symulowanych kampanii phishingowych i szkolenie pracowników w zakresie dobrych praktyk w walce z cyberzagrożeniami.

Na całym świecie, w tym również w Polsce, z platformy CybeReady korzystają już znane przedsiębiorstwa i instytucje reprezentujące różne branże: instytucje finansowe, przemysł, firmy technologiczne, czy infrastruktura krytyczna.

 

W trakcie webinarium będzie można dowiedzieć się jak:

 • innowacyjne rozwiązania zaimplementowane w platformie CybeReady pomagają podnieść odporność firmy na zagrożenia cyberbezpieczeństwa
 • zmniejszyć podatność pracowników na ataki phishingowe
 • całkowicie zautomatyzować obsługę symulowanych kampanii phishingowych i zadania związane z edukowaniem pracowników
 • monitorować skuteczność i postępy szkoleniowe pracowników
 • za pomocą jednego kliknięcia tworzyć szczegółowe analizy kampanii na potrzeby audytu oraz zapewnić zgodność z regulacjami i przepisami
 • automatyczna obsługa szkoleń, inteligentne raportowanie oraz generowanie prezentacji wyników edukacyjnych firmy pomagają zmniejszyć obciążenie działu IT i zoptymalizować koszty szkoleń

Webinar przeznaczony jest zarówno dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych i systemów, jak i odpowiedzialnych za podnoszenie świadomości pracowników w zakresie cyberzagrożeń, a w tym:

 • managerów i koordynatorów bezpieczeństwa informatycznego
 • osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przetwarzania danych
 • audytorów bezpieczeństwa
 • przedstawicieli działów HR
 • przedstawicieli działów szkoleniowych

REJESTRACJA »

 

Serdecznie zapraszamy!